Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 09/08/2019 - 14:22

6 серпня 2019 року у Великолепетиській селищній раді розпочато проведення перевірки, відповідно до Закону України "Про очищення влади", щодо посадової особи спеціаліста з питань благоустрою та комунальної діяльності Перлика С. В.

Великолепетиська селищна рада оголошує конкурс на посаду спеціаліста з питань комунальної діяльності та благоустрою

Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 04/07/2019 - 15:01

Великолепетиська селищна рада оголошує конкурс на посаду спеціаліста з питань комунальної діяльності та благоустрою.

Вимоги до кандидата: освіта вища; стаж роботи в державних органах не менше трьох років або в інших органах не менше 5-ти років, вільне володіння українською мовою, вільне володіння ПК.

Великолепетиська селищна рада запрошує на роботу електрика

Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 02/07/2019 - 16:55

Великолепетиська селищна рада запрошує на роботу техніка-електрика. Вимоги: освіта –  середньо-спеціальна за кваліфікацією технік-електрик ІІІ розряду; вільне володіння ПК. За додатковою інформацією звертатися у приміщення Великолепетиської селищної ради, каб.3, вул. Соборна, 2, або за телефоном 2-11-60.

Оголошення про проведення конкурсної комісії щодо заміщення вакантної посади керівника КЗ «Великолепетиський селищний будинок культури"

Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 18/02/2019 - 11:34

19 лютого о 16.00 год. у приміщенні селищної ради відбудеться засідання конкурсної комісії щодо заміщення вакантної посади керівника КЗ «Великолепетиський селищний будинок культури"

Матеріали кандидата на заміщення вакантної посади директора КЗ "Великолепетиський селищний будинок культури"

Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 18/02/2019 - 09:14

На виконаннч частини 5 статті 21.4 Закону України "Про культуру", Великолепетиська селищна рада оприлюднює подані документи від особи, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі з добору кандидатів на посаду керівника КЗ "Великолепетиський селищний будинок культури", з дотриманням Закону України "Про захист персональних даних".