Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 22/05/2018 - 08:31

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя селища та району  довели учасники чергового засідання Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації, яке відбулося 21 травня 2018 року. Основні питання, які  виносились на обговорення – стан автомобільних доріг у селищі, стан благоустрою населених пунктів району, питання про зміни до Порядку надання субсидій. На завершення учасників громадської ради було проінформовано про нові монети номіналом 1 та 2 гривні, які вже  з'явилися в обігу.

Серед запрошених на засіданні Громадської ради були: селищний голова Микола Сінькевич, начальник філії «Великолепетиський райавтодор» ДП «Херсонський облавтодор» ПАТ ДП ДАК «Автомобільні дороги» Олександр Федоришин, начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Наталія Михайлюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадіністрації Олексій Коновалов.

На початку зібрання до присутніх звернулася голова Громадської ради при райдержадміністрації Галина Зінченко, яка зазначила, що мережа автомобільних доріг є невід’ємною частиною єдиної транспортної системи, що забезпечує роботу всіх галузей промисловості, сільського господарства та соціальний розвиток не лише Великолепетищини, а й суспільства в цілому. Як повідомила голова Громадської ради, напередодні проведення засідання членами Громадської ради було здійснено частковий огляд автомобільних доріг смт Велика Лепетиха для перевірки їх стану.

Про стан автомобільних доріг в селищі, проведену роботу та заплановані заходи щодо поліпшення стану дорожньої інфраструктури смт Велика Лепетиха доповів селищний голова Микола Сінькевич. Він зазначив, що на сесіях селищної ради щороку виділяються кошти на матеріали та роботи з ремонту доріг у селищі. Постійно проводяться огляди проблемних ділянок дорожнього покриття. На жаль, їх дуже багато, більшість доріг потребують капітального ремонту, інші часткового. Але на сьогодні наша головна ціль – зберегти те що маємо. Зокрема, на разі, планується ремонт дорожнього покриття по вул. Каховська, Шевченка, спуск на міст.  Микола Вікторович також зауважив, що ми повинні думати не лише про наше селище а й про весь район в цілому, адже попереду на нас чекає процес децентралізації, який передбачає об’єднання в одну територіальну громаду.