Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 21/05/2018 - 15:27

Незважаючи на те, що розпивати алкоголь у громадських місцях суворо заборонено, «пікніки» посеред центру селища із настанням тепла лише почастішали. І гірше те, що кожного разу після подібного відпочинку наші жителі залишають після себе гори сміття. Порожні пластикові і скляні пляшки з-під пива та інших напоїв, обгортки, торбинки – все це сміття знову і знову з’являється у громадських місцях. Обуренню людей, які зранку після вихідних йдуть на роботу та бачать гори цього сміття немає меж.

Всі кажуть – хотілося б жити в чистому селищі, але доки усі не усвідомлять, що винні у безладі самі жителі, нічого не зміниться.

 У напрямку боротьби з такими порушниками селищна рада постійно проводить багато роботи. Зокрема, минулого року на кожному кроці у місцях відпочинку були зроблені попереджувальні записи про те, що розпиття спиртних напоїв суворо заборонено. Із громадянами ведуться роз’яснювально-профілактичні бесіди щодо заборони вживання алкогольних напоїв у громадських місцях.

Хочеться звернутися до поліції. Багато небайдужих мешканців селища неодноразово приходили до селищної ради зі скаргами на те, що часто, практично під самим відділком поліції, молодь і люди старшого віку спокійно відкорковують пляшки і весело відпочивають не реагуючи на зауваження. Тож просимо працівників поліції пильніше слідкувати за відпочиваючими у громадських місцях, бути активними та уважними під час виконання своїх службових обов’язків.

Шановні жителі селища, схаменіться! Велика Лепетиха – наш спільний дім. А в своїй оселі ви навряд чи залишаєте гори сміття.  І кивайте тоді на кого завгодно, бо ж винні усі, що погано живеться, тільки не ми самі.