Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 23/02/2018 - 13:58

 16 лютого у місті Херсоні при комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018».
  За підсумками першого етапу в номінації «фізична культура» до подальшої участі в конкурсі було запрошено 5 педагогічних працівників освітніх закладів області, в число яких увійшов Рогачов Юрій Вікторович, учитель фізичної культури Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Пройшовши серйозні випробування – проведення показового уроку з фізичної культури, захист освітнього проекту, учитель продемонстрував високий професіоналізм, креативність і наполегливість у боротьбі за перемогу.
  Конкурс «Учитель року» дав педагогу шанс заявити про себе як фахово- компетентну, творчу особистість, яким Юрій Вікторович скористався й увійшов у трійку лідерів освітянських перегонів та  став лауреатом обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2018» в номінації «фізична культура».
 Конкурс підтвердив, що Великолепетиська освіта багата на високопрофесійних, ерудованих, творчих учителів. Вітаєм Юрія Вікторовича з високим досягненням і бажаємо подальших успіхів.