Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 29/03/2016 - 11:29

З настанням весни розпочинаються роботи з благоустрою. Задля наведення та підтримки належного санітарного стану в селищі, чистоти його території організовуються громадські роботи, до участі в яких залучаються безробітні громадяни. У цій справі плідно співпрацюють Великолепетиський центр зайнятості з селищною радою. 

Селищний голова Микола Сінькевич належить до тих людей, які люблять землю, де живуть. Він переконаний: навіть у час, коли недостатнє фінансування, можна і треба працювати, шукаючи шляхи для вирішення проблем. Одним з таких шляхів він вважає співпрацю з районним центром зайнятості. 

Великолепетиською селищною радою створено робочі місця для так званого «зеленого патруля», який займається благоустроєм та озелененням селища, що фінансується 50/50 Великолепетиською селищною радою та Великолепетиським районним центром зайнятості.

Зараз на таких роботах працюють 10 людей, руками яких, уже прибрано набережну та парк «Голодомору». Та на цьому зупинятись не збираються. Окрім подальшого приведення до гарного вигляду скверів та парків селища планується розробити графік поливу молодих насаджень та квітів.

Давайте цінувати працю інших людей, адже ми всі – одна велика родина,  і дім у нас один – Велика Лепетиха.

фото

 

фото