Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 31/10/2017 - 16:00

Під час літніх канікул у всіх дошкільних навчальних закладах селища проводились поточні та капітальні ремонтні роботи. Цього року кожен дитячий садок  зазнав певних перетворень. а найвагомішим оновленням є відремонтований харчоблок у ясла-садку №1 «Берізка».
Аби дитячий садок мав належні умови для забезпечення дітей не лише активним розвитком, а і якісним харчуванням, селищна рада прийняла рішення провести  ремонт усього харчоблоку, закупити до нього повністю нове обладнання.
Відтепер у дошкільному закладі новенька кухня, до якої не лише приємно зайти, а й комфортно там працювати. Харчоблок зазнав суттєвих змін. Стіни й підлога викладені новим кахлем, замінені двері, вікна на сучасні, якісні металопластикові. Придбані сучасні електроплити, раковини, столи, все обладнання з нержавіючої сталі.
Спілкуючись із завідуючою Оксаною Мамаєвою та поварами дитячого садку дізнаємося, що за останні десятиліття у харчоблоці проводились лише косметичні ремонтні роботи, тож капітальний ремонт тут був просто необхідний. Крім того,  оновлення потребувала вся техніка, яка також відслужила свій надто поважний вік.
У садочку здавна була проблема з кухнею, зараз її вирішено. Новий харчоблок відповідає всім стандартам і нормам. Це допоможе забезпечити на належному рівні санітарно-гігієнічні умови харчування та приготування їжі для дошкільнят. Селищний голова Микола Сінькевич запевнив, що селищна рада й надалі робитиме усе можливе, аби для дітей були створені всі належні умови, щоб вони почувалися затишно та комфортно. Серед перспектив на майбутнє вбачається заміна всіх вхідних дверей, оновлення туалетних кімнат, капітальний ремонт пральні та інше.