Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 27/10/2017 - 14:15

26 жовтня до Великої Лепетихи завітав заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан і провів особистий виїзний прийом громадян. У ході прийому було висловлено 2 колективних звернення. Жителі Великої Лепетихи порушили питання ґрунтового підтоплення житлових будинків і підсобних приміщень по вулиці Дніпровська. А мешканці с. Рубанівка висловили своє занепокоєння питанням аграрної політики і земельних відносин, діяльності органу місцевого самоврядування, роботою дошкільних навчальних закладів. Селищний голова Микола Сінькевич, який також взяв участь у зустрічі, зазначив, що на разі питання підтоплення вирішується, людям надається допомога, виділені кошти. Крім того селищний голова підняв питання поганих доріг.  Наголосив, що через жахливе дорожнє покриття від нашого району до Василівки добиратися до обласного центру є дуже проблемно.
Усі громадяни, які звернулися до Вадима Чабана, отримали роз’яснення щодо можливостей вирішення зазначених питань, а керівництву районної державної адміністрації надано ряд доручень.
Після проведення особистого прийому Вадим Чабан разом з координатором обласного центру допомоги учасникам АТО Наталією Возаловською зустрілися з членами районного центру допомоги учасникам антитерористичної допомоги, спеціалістами, що займаються соціальним захистом учасників АТО, учасниками антитерористичної операції на сході країни, що проживають на території району.
У заході також взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бойко, селищний голова Микола Сінькевич, заступник військового комісара Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату Віталій Курносик. Під час зустрічі були розглянуті проблемні питання, з якими учасники АТО попередньо зверталися до представників як обласного, так, районного центру допомоги учасникам антитерористичної операції.
По закінченню зустрічі учасники заходу поклали вінки до пам'ятного знаку, встановленого на честь воїнів, які загинули, захищаючи незалежність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції.