Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 26/10/2017 - 16:39

Музей – це місце, де зберігається велика  історична пам'ять нашого народу, рідного краю. У музеї ми маємо можливість повернутися до витоків минулого, закарбувати мить сьогодення. Саме у такому місці найбільше відчуваєш культурні цінності, національні традиції. І саме таким є Великолепетиський районний народний краєзнавчий музей ім. Олени Ціпко, який 26 жовтня відзначив 25-у річницю функціонування у власному приміщенні.

 З цього приводу у малому залі районного будинку культури відбувся урочистий концерт, на який завітали керівники селища, запрошені гості.  З нагоди свята, зі словами привітань виступили  голова районної ради Тетяна Верховська, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бойко, селищний голова Микола Сінькевич, начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська. Вони наголосили на важливості музею у нашому селищі та з нагоди свята подарували цінні подарунки. Керівник музею Микола Марченко подякував усім запрошеним гостям  за допомогу, вручив їм подяки та пам’ятні значки.

Після завершення урочистостей, Микола Марченко запросив усіх присутніх на святі  відвідати музей, переглянути всі  музейні експозиції  та нещодавно завезені нові експонати.