Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 12/10/2017 - 09:21

На запрошення інструктора по спорту Анатолія Гайвана та селищного голови Миколи Сінькевича 9 жовтня до селищної ради завітало подружжя спортсменів Довгодько Євгенія Сергіївна та Іван Вікторович. Євгенія, дівоче прізвище Німченко, народилася та виросла у Великій Лепетисі. Зараз мешкає у Києві, але завжди радо відвідує свій  рідний край, дім, свою родину.  Разом з чоловіком вони пов’язали життя  з академічним веслуванням. Євгенія майстер спорту міжнародного класу, чоловік заслужений майстер спорту. На разі, пара повернулася з чемпіонату світу, який проходив в Америці, продовжують готуватися до ліцензійного чемпіонату світу з академічного веслування.

«Лепетиха стала іншою» - говорить Євгенія, згадуючи свої юнацькі роки. Зазначає, що багато років тому, у селищі катастрофічно не вистачало бази для фізичного, спортивного розвитку. Зараз же є різноманітні гуртки, спортивні секції, спеціально облаштовані місця для занять тим чи іншим видом спорту. Поява спортивного майданчика з вуличними тренажерами взагалі є великим плюсом, бо на рівні селища такі досягнення є дуже актуальними. Отож, дівчина з впевненістю наголошує, що було б бажання фізично розвиватися, і прагнути до спортивних досягнень, а база для цього вже є.

У дружній атмосфері відбулася тепла приємна зустріч.  Згадали юність, поговорили про проблеми та перспективи розвитку спору в Лепетисі, спортсмени поділилися своїми планами на майбутнє.  Пізніше всі разом пройшли екскурсію по спортивній базі Великої Лепетихи.