Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 10/10/2017 - 10:54

 З приходом золотої осені, в один із жовтневих днів наше селище традиційно святкує своє День народження.  Цього року Велика Лепетиха відзначила 225-ту річницю з дня заснування. І випала вона на 7 жовтня.
  Святкові урочистості пройшли на центральній площі селища. Зі щирими привітальними словами звернувся до земляків господар Великої Лепетихи – селищний голова Микола Сінькевич. Завітали на святкування й почесні гості: перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, голова районної ради Тетяна Верховська, колишні голови Великолепетиської селищної ради Карнаух М. Ф., Німченко М.І.,, керівники сусідніх районів - Верхньорогачицького, Горностаївського, Нижньосірогозького.
   Мов однією дружною родиною святкували гучну дату. Традиційно прославляли рідний мальовничий край, людей, які багато років жили і працювали на благо всіх нас. Напередодні свята з привітаннями та подарунками селищний голова відвідав найстарших людей Великої Лепетихи – Крюкову Д. Ф., Горішню Є. І., Горішнього Г. П.. Не забули і про наймолодших. Діти, які народилися у ці дні – з нагоди свята будуть також нагороджені цінними подарунками. 
  Цього ж дня вшанували найстарші подружні пари нашого селища. Гнатові Павло Семенович та Клавдія Андріївна, Канавка Микола Михайлович та Любов Федорівна, Горішні Олександр Петрович та Галина Іванівна, Чистікові Олександр Герасимович   та  Олександра Федорівна – це люди, які вже багато років бережуть своє сімейне вогнище, маючи у серці любов, розуміння, терпіння і великий життєвий досвід. Відзначили і наймолодшу родину Панамарчук Віталія та Людмили, вони стали на весільний рушник 6 жовтня 2017 року.
  Успішність будь-якого краю славиться дзвінким багатоголосим дитячим сміхом. Так повелося, що в сучасній родині здебільшого зростає одна-дві дитини. А у нашому селищі є мама, яка виховала 11 вже повнолітніх дітей. Багатодітну маму – Литвиненко Галину Тарасівну нагородили на святі цінним подарунком. А разом з нею вшанували і батька Суслова Юрія Юрійовича, який сам виховує 4 дітей.
  Грамоти, подяки, та цінні подарунки отримали з нагоди Дня селища спортсмен Великолепетиської ЗОШ  №1  Звонарьов Ігор,  представники поліції Барсук Є. С., Шишка В. В., керівники гуртків декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва з РБК і Центру дитячої та юнацької творчості – Спірідонова О. Г., Караван В. В., Дмитренко Н. В.
  За активну участь у проведених заходах по благоустрою селища були відзначені Великолепетиська районна рада, Територіальний центр соціального обслуговування, СКГ «Сількомунгосп». Цього ж дня були оголошені кращі з кращих підприємств селища у номінації «Зразкове підприємство» – Філія Великолепетиський елеватор, Великолепетиська експлуатаційна дільниця Горностаївского  міжрайонного  управління водного господарства. І по традиції двадцять шість найохайніших господарів отримали господарські тачки і таблички «Двір зразкового порядку».
  Золотокоса осінь підготувала для людей свої дари. Ними й поспішали здивувати односельців різні організації на презентації святкових смачних столів. Комісія ледве визначила трійку найкращих, ними стали Великолепетиська районна рада, Великолепетиська ЗОШ №1, дитячий садок №1 «Берізка».
  Наше селище славиться людьми – талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе. Не дарма на святі була представлена виставка Центру дитячої та юнацької творчості. Кожен, хто проходив повз неї із неприхованим захватом спостерігав за кропіткою працею юних умільців.
  Святкову атмосферу на Дні селища створили артисти селищного та районного будинку культури, дитячої школи мистецтв, центру дитячої та юнацької творчості, які потішили односельців запальною концертною програмою. Було весело і дітям: батути, солодка вата, тир. А родзинкою свята стало видовищне фаєр-шоу від Новокаховської групи «ХОРС», яскравий феєрверк. Урочистості завершилися святковою дискотекою.
  Всіх нас об’єднує одна велика ненька Україна. Але кожен має свою маленьку Батьківщину – це місце, де ти народився, пізнав світ, де обрав свій життєвий шлях. І щоб не сталося в житті наше рідне селище завжди радо зустрічатиме і прийматиме в свої обійми. Відгомоніло день народження рідного краю, чекатимемо наступного року, щоб знову у дружній атмосфері його зустріти.
(Більше фото переглядайте у фотогалереї)