Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 04/10/2017 - 14:32

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території відносно відведення у власність земельної ділянки гр.. Атаєву В. Г., площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: смт. Велика Лепетиха, вул. Набережна, 47а, Великолепетиського району, Херсонської області»

Великолепетиська селищна рада запрошує представників громадськості до участі в громадських слуханнях щодо розгляду проекту «Детальний план території відносно відведення у власність земельної ділянки гр.. Атаєву В. Г., площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: смт. Велика Лепетиха, вул. Набережна, 47а, Великолепетиського району, Херсонської області».

1. Мета, склад та зміст детального плану території

Метою розроблення детального плану території є визначення функціонального призначення земельної ділянки в межах населеного пункту з метою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. На основі аналізу сформованої містобудівної ситуації та наявної містобудівної  документації проектом передбачається: визначити відповідність земельної ділянки для запланованої діяльності; оцінити ступінь впливу проектованого об'єкта на використання суміжних  земельних ділянок; уточнити параметри існуючих споруд та прилеглих до них територій; визначити межі зон екологічного та техногенного впливу проектованого  об'єкта; обґрунтувати можливість розміщення об'єкта в межах позначеної території в умовах сформованої містобудівної ситуації.

До складу проекту детального плану території входять пояснювальна записка та графічні матеріали.

Пояснювальна записка визначає: підстави для розробки детального плану території; природні, соціально-економічні і містобудівні умови; природні умови, характеристики рельєфу ділянки; соціально-економічні і містобудівні умови; оцінку існуючої ситуації; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структуру забудови, яка пропонується; пропозиції щодо встановлення режиму забудови територій, передбачених для перспективної містобудівної діяльності; переважні, супутні та допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження; основні принципи планування і забудови території, формування архітектурної композиції; питання житлового фонду та розселення, системи обслуговування населення, розміщення основних об’єктів обслуговування, транспорту і вулично-дорожньої мережі, організації руху транспорту і пішоходів, розміщення автостоянок, інженерного забезпечення, інженерної підготовки та інженерного захисту території, благоустрою території, містобудівних заходів щодо поліпшення стану навколишнього середовища; основні техніко-економічні показники; перелік вихідних даних.

До графічних матеріалів входять:

Схема розміщення території у плановій структурі населеного пункту

Схема розміщення земельної ділянки у плановій структурі детального плану території

План існуючого використання території

Опорний план, Схема планувальних обмежень

Проектний план. План «Червоних ліній»

Схема руху транспорту та пішоходів

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Схема інженерних мереж, споруд, та використання підземного простору

Креслення поперечних профілів вулиць, мощення, тротуарів та майданчиків

Схема інженерно-технічних заходів громадянського захисту (громадської оборони)

 

2. Основні техніко-економічні показники, що відображають зміст детального плану території:

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500га

Існуюча площа забудови – відсутня.

Площа під майданчиками, проїздами і проходами,  озелененням – 1500 кв.м.

 

3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення:

Проект детального плану території розроблений на підставі рішення 19 сесії  VІІ скликання Великолепетиської селищної ради від 14.06.2017 року № 292 «Про розробку детального плану території земельної ділянки».

Замовником розроблення детального плану території є виконавчий комітет Великолепетиської селищної ради.

Розробником детального плану території є ФОП Старостін Д. В. м. Херсон.

Фінансування робіт по розробленню детального плану території проводиться за рахунок коштів гр.. Атаєва В. Г. (ідентифікаційний код 3317214314, місцезнаходження: 74501, смт. Велика Лепетиха, вул. Незалежності (Тельмана), 3а).

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території:

З проектом детального плану території можна ознайомитись до 13 жовтня 2017у приміщенні Великолепетиської селищної ради Херсонської області. вул. Соборна 2, у робочі години з 08:00 до 17:00 кабінет №4, а також на офіційному веб-сайті Великолепетиської селищної ради. За вказаною адресою та у визначений термін приймаються пропозиції громадян до проекту детального плану території, подані у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання будуть проводиться 13 жовтня 2017 року о 14.00 у приміщенні Великолепетиської селищної ради кабінет №4.

5. Інформація про постійну комісію селищної ради, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Контроль за розгляд пропозицій покласти на постійну комісію селищної ради з питань агропромислового комплексу, будівництва, транспорту, зв’язку.

6. Заплановані інформаційні заходи.

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування матеріалів та схем детального плану території у приміщенні відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій Великолепетиської районної державної адміністрації Херсонської області.