Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 25/03/2016 - 14:58

22 березня 2016 року на базі Великолепетиського ясла-садка № 2 та Великолепетиської ЗОШ  I-III ступенів № 2 відбувся районний семінар «Краєзнавча робота як форма патріотичного виховання»  для вихователів, вчителів початкової ланки та вчителів географії.

Практичний блок семінару розпочався з перегляду інтегрованого заняття «Стежинами рідного краю» в рамках реалізацію інноваційного проекту «Краєзнавство через казку» з вихованцями старшої групи яке провела вихователь Жадан К.Ф та музичний керівник Дацко Л.В. Метою проведення даного заняття було  всебічне вивчення рідного селища Велика Лепетиха і Таврійського краю, України, відродження сімейних традицій.

 Діти разом з батьками підготували виставку малюнків про рідний край, вихователі оформили  макет «Мій рідний дім – Велика Лепетиха» та музичну залу у стилі української хати.

На занятті вихованці старшої групи показали, що вони усвідомлюють цінності природи та історії рідного селища і краю; що вони є діяльними громадянами малої Батьківщини,що  знають свої генетичні корені; знають і люблять своє селище,  край в якому живуть, що мають інтерес до того, що їх безпосередньо оточує (від природи до найменшого творіння рук людських), люблять і бажають зберегти і примножити все це.

І потрібно було бачити сяючі очі дітлахів, які з любов’ю та ніжністю у віршах, піснях   розповідали про свою Батьківщину, її символи та співучу, ніжну солов’їну  рідну українську мову, про своє рідне селище, край в якому вони живуть, про його історію, про його людей.

фотофотофото