Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 16/03/2016 - 14:22

«Не словом, а ділом» – з таким лозунгом я вів свою передвиборчу програму, керуюсь ним і після обрання, а також вимагаю виконання даного кредо й від інших.

У районній газеті «Таврійські вісті» № 4 від 22 січня 2016 року «Сцені бути! Мрії збуваються» завідувач сектором культури РДА пані Вітковська красномовно розписала, що не дають їм працювати ані нині діючий голова селищної ради, ані фермери та приватні підприємці. Бач, «лізуть» тут зі своїми непрофесійними пропозиціями, скрізь хочуть зекономити. Але ваші вчинки говорять краще за будь-які слова. Зважаючі на те, що вже підписано акти прийому-передачі виконаних робіт електромережі сцени районного Будинку культури, при її оглядині, роботу ваших «професіоналів» важко недооцінити: замотана скотчем проводка, оголені проводи, потушені окурки цигарок об підлогу. Жоден поважаючий себе електрик не зробить так роботу, як вона зроблена на даний час. Моїм словам є відеопідтвердження, що викладено за посиланням https://youtu.be/f9dfXUAOBK4.

Я бачу цю ситуацію так: за 2015 рік усіма шляхами було зібрано 241600 грн., «боячись», що бюджетний рік закінчується, а кошти не будуть освоєні, директор районного Будинку культури підписує акти прийому-передачі виконаних робіт, тобто наперед проплачує за невиконану роботу, це є кримінальна складова. Тепер завідувач сектором культури РДА говорить, що просто хотіли реалізування коштів, хоч і юрист попереджав про неправомірні дії, а перший заступник голови РДА Олександр Трохименко обіцяв виділення коштів ще у більшій сумі на початку нового бюджетного року (у березні 2016).

Висновок такий: акти підписані наперед, підрядник нашвидкуруч проводить роботи (адже він вже не зацікавлений зробити їх якісно, так як робота всеодно оплачена), тепер як сказала голова РДА Світлана Кумановська – будемо сподіватись, що освітлення працюватиме.

Та це ще не все, вашій увазі представлено порівняльна таблиця, з якої видно скільки коштів витрачено на закупівлю матеріалів за договором (при курсі $ -  22 грн.), і за скільки можна їх купити на даний момент (при курсі $  - 27 грн.), навіть при коливанні курсу $ у 5 грн. різниця виходить трохи більше (!) 28 тис. грн.!!! Далі йде проста арифметика. Беремо початкову суму, що вдалося зібрати – 241 600 грн., віднімаємо кошти на закупівлю матеріалу (84725,08 грн.) та кошти за розробку проектно-кошторисної документації (15000 грн.) отримаємо 141874,92 – це та сума, що сплачено за виконання робіт трьом працівникам (електрикам), які зробили роботи за дванадцять днів. Хто з вас, шановні односельчани, має змогу заробляти по 3940 грн. за восьмигодинний робочий день? Постає логічне питання, що це за такі «золоті» робітники, про роботу яких я писав трохи вище???

Сцені бути! Я вірю і знаю це. Але коли трьох жіночок допустити до електрики, тут і справді запахне чимось «горілим».

 

Великолепетиський селищний голова

М. В. Сінькевич