Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 03/04/2017 - 15:16

31 березня у парку Голодомору (біля церкви) посадили  молоді декоративні  дерева. Ініціатором заходу став селищний голова Микола Сінькевич. Організувати та підготувати висадку дерев виявилося клопіткою і тривалою роботою. Заздалегідь Микола Сінькевич, Олег Кислий та Анатолій Гайван неодноразово відвідували ДП Каховське лісове господарство, обирали саджанці, планували їх доставку до Лепетихи. Близько шістсот дерев було придбано селищною радою, і приблизно таку ж кількість саджанців купили брати Кононенко Іван та Павло за свій рахунок. Вони ж надали і техніку для механічного риття лунок під посадку дерев. А учні 8-А, 9-Б та 10-го класів Великолепетиської ЗОШ№1 за день до суботника допомогли їх розчистити.

До посадки дерев долучилися учні та вчителі Великолепетиської ЗОШ№1 під керівництвом завуча Глоби Антоніни Йосипівни, працівники селищної ради, та небайдужі мешканці. Робота виявилася плідною і результативною. Гуртом висадили саджанці дуба, туї, ясеня, берези та інші. Селищний голова Микола Сінькевич наголосив на тому, що все робиться задля населення. Закликає берегти та піклуватися про молоді дерева. Також Микола Вікторович пообіцяв, що за насадженнями буде закріплена людина, яка їх доглядатиме.  Отож, маємо надію,  що невдовзі парк буде тішити око своєю цвітучою зеленою красою.

До слова, саджанці дерев вже завезені і у дитячі садочки.  Також їх висадять у парку Приморському (набережна), та у парку довкола дитячого ігрового майданчика на Островці.