Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 28/02/2017 - 17:54

Україна

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

сімнадцятої сесії селищної ради VIІ скликання

 

14.02.2017 № 256

Про програму врегулювання питання перевезення

пільгових категорій населення міським маршрутом по

смт Велика Лепетиха в 2017 році

         Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, ст. 91 Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення права на безоплатний проїзд категорії населення, що має право на пільги відповідно до чинних Законів України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму врегулювання питання перевезення пільгових категорій населення на міському маршруті Центр - Лікарня в смт Велика Лепетиха у 2017 році (Далі – Програма), згідно з додатком 1.

     2. Затвердити  Порядок перевезення та покриття витрат перевізнику за пасажирські перевезення пільгових категорій громадян селища Велика Лепетиха автомобільним транспортом загального користування на міському маршруті Центр - Лікарня в Великій Лепетисі, згідно  додатком 2

3.Контроль за виконанням рішення покласти постійну комісію  з питань  бюджету та фінансів.

Селищний голова                                                        М.В. Сінькевич

 

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення сімнадцятої  сесії селищної ради VIІ скликання

від  14.02.2017 №256

 

 

Програма врегулювання питання перевезення пільгових категорій

населення смт Велика Лепетиха  у 2017 році

 Соціальний захист пільгової категорії громадян є важливим питанням, що потребує підтримки на місцевому рівні.

Забезпечення трансортним перевезення громадян – є однією із складових соціано-економічного розвитку нашого селища, особливо верств населення, що мають право на безоплатний проїзд у селищному транспорті загального користування відповідно до чинного законодавства України.

У Державному бюджеті на 2017 рік не передбачено коштів на відшкодування перевізникам витрат на здійснення пільгових перевезень. Тому питання перевезення пільгових категорій громадян та компенсація витрат перевізникам за ці послуги повинно вирішуватись за рахунок коштів  селищного бюджету.

Програма  врегулювання питання перевезення пільгових категорій населення  на міському маршруті Центр - Лікарня в смт Велика Лепетиха у 2017 році (далі - Програма) є одним із важливих інструментів реалізації підтримки транспортного обслуговування громадян, врегулювання відносин з автотранспортними підприємствами та забезпечення соціального захисту населення.

Програма розроблена на виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, «Про охорону дитинства», “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”, «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 No 354 “Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування” та від 16.08.1994  No 555 “Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. No 354”

Стан перевезення пільгової категорії громадян у селищних автобусах загального користування

Стан пільгового перевезення на міському маршруті Центр - Лікарня в смт Велика Лепетиха має ряд проблем, що призводять невдоволеності громадян та періодично сприяють підвищенню рівня соціальної напруги.

Відповідно до чинного законодавства право на безоплатний проїзд мають:

Учасники бойових дій  та АТО;

Військовозобов’язані та призовники по пред’явленню повістки про їх виклик до Великолепетиського ОРВК;

Інваліди війни;

Батьки загиблих військовослужбовців;

Діти-інваліди;

Інваліди  І - ІІ групи39;

Ліквідатори ЧАЕС 1 та 2 кат.

Діти з багатодітних сімей;

Пенсіонери за віком

Перевезення громадян  на міському маршруті Центр - Лікарня в  смт Велика Лепетиха забезпечуються ПрАТ «Великолепетиське АТП  16543» .

Протягом останніх років з державного бюджету на фінансування пільгових перевезень виділялись суми коштів, що не покривають в повній мірі обсяги перевезень, що передбачені відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» .

Мета Програми

Метою Програми є забезпечення виконання вимог законодавства щодо забезпечення регулярного безоплатного перевезення пільгової категорії громадян, підвищення рівня соціального захисту населення, забезпечення пільговим залізничним перевезенням відповідно Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та категорій громадян, які підпадають під дію цього Закону.

Головні завдання Програми

Для досягнення визначеної мети мають бути вирішені основні завдання Програми, а саме:

Забезпечення перевезення пільгової категорії населення на міському маршруті Центр - Лікарня в смт Велика Лепетиха, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та категорій громадян, які підпадають під дію цього Закону, за наявністтю пільгового талону.

Основні напрямки Програми

Забезпечення права пільгових категорій населення на безкоштовний проїзд.

Врегулювання та покращення пільгових перевезень       

Фінансування прогарами

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів селищного  бюджету.

 

 

Основні заходи Програми

 

Назва заходу

Відповідальні виконавці

Категорія пільговиків

Термін виконання

Прогнозований обсяг фінансування, гривень, тис.грн.

Джерела фінансування

Забезпечення пільгового проїзду на міському маршруті Центр - Лікарня в

 

 

Виконавчий комітет селищної ради

учасники бойових дій,

інваліди війни,

діти-інваліди,

інваліди І,ІІ, груп

ліквідатори ЧАЕС

діти з багатодітних сімей,

батьки загиблих військовослужбовців;

пенсіонери за віком

 

 

 

 

 

 

 

 

2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

49000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний бюджет

 

 

 

 

Секретар ради                                                                      М.В.Троцан

 

 

Додаток 2

до рішення сімнадцятої  сесії селищної ради VIІ скликання

від  14.02.2017 №256

 

Порядок

перевезення та покриття витрат перевізнику за пасажирські перевезення пільгових категорій громадян селища Велика Лепетиха автомобільним транспортом загального користування на міському маршруті Центр - Лікарня в смт Велика Лепетиха.

 

1. Загальні положення

1.1. Цей порядок визначає організаційні заходи щодо перевезення та механізм відшкодування перевізнику витрат, пов’язаних з перевезенням громадян селища Велика Лепетиха, які мають право на  пільги в автомобільному транспорті міського маршруту Центр - Лікарня за рахунок коштів селищного бюджету.

1.2. Законодавчою та нормативною підставою Порядку є Бюджетний Кодекс України, Закони України «Про автомобільний транспорт», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 №354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» та від 16.08.1994 №555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. №354», Закони України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства».

Дія Порядку поширюється на відшкодування компенсаційних виплат за перевезення окремих категорій громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

1.3. Загальна сума відшкодування компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги, у автомобільному транспорті міського сполучення визначається кошторисними призначеннями на відповідний рік за рахунок коштів місцевого бюджету.

1.4.  Покриття витрат перевізнику, пов’язаних з перевезенням пільгових категорій громадян проводиться  на підставі  договору укладеного селищною радою з перевізником.

1.5. Обліку підлягають поїздки пільгових категорій громадян, яким відповідно до законодавства України, надано право пільгового проїзду в автомобільному транспорті загального користування, а саме:

інвалідів війни - згідно посвідчення «Інваліда війни»;

- учасників бойових дій - згідно посвідчення «Учасника бойових дій»

- пенсіонерів за віком - на підставі пенсійного посвідчення;

- інвалідів та дітей-інвалідів - на підставі посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» АБО на підставі медичних документів, які підтверджують статус (висновку МСЕК або висновку ЛКК), довідки органу соціального захисту населення про перебування на обліку та документу, який посвідчує особу (за відсутності бланків посвідчення), пенсійного посвідчення;

- осіб, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів(не більше одного супроводжуючого) – по факту супроводження,;

-осіб, які являються офіційними опікунами пільговика, або офіційно здійснюють догляд за пільговиком;

- реабілітованих громадян, які постраждали внаслідок репресій або є пенсіонерами - на підставі посвідчення реабілітованого, пенсійного посвідчення;

- громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1 та категорія 2-ліквідатори) – на підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- дітей з багатодітних сімей - на підставі посвідчення «Дитини з багатодітної сім’ї».

 2. Облікування фактичних перевезень громадян, яким надано право безоплатного проїзду автомобільним транспортом на міському маршруті та визначення суми втрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян.

2.1. Безкоштовне перевезення окремих категорій громадян, що мають право на безплатний проїзд згідно з чинним законодавством та вказаних у пп. 1.5 даного Порядку, здійснюється пасажирським автотранспортом на умовах, визначених договором на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, укладеним між перевізником та Великолепетиською селищною радою, при пред'явленні пільговиком талона одноразового використання (далі – талон) на проїзд та відповідного посвідчення, що підтверджує право на пільгу.

2.2. За отриманням талонів громадяни, що мають право на безкоштовний проїзд згідно з чинним законодавством та вказані у пп.1.5 Порядку, звертаються у селищну раду за місцем реєстрації.

2.3.Селищна рада організовує виготовлення талонів (зразок додається), засвідчують їх своєю гербовою печаткою, забезпечують їх зберігання, видачу та облік.

Розподіл і поширення талонів проводиться за заявочним принципом.

Талон є документом суворої звітності з написом зверху: «Талон для обліку безкоштовного (пільгового)проїзду», білого кольору. Талон дійсний при наявності печатки селищної ради та підпису посадової особи, відповідальної за видачу талонів.(Додаток 2 до Порядку).

2.4. Для отримання талонів громадянин, що має право на безплатний проїзд, звертається до селищної ради та пред'являє особисто такі документи:

- посвідчення про право на пільги;

- паспорт.

2.5.Видача талонів проводиться селищню радою з відміткою на талоні місяця та року його дії, прізвища, імені, по - батькові пільговика, номера та серії посвідчення, пунктів відправлення та прибуття. Про одержання талонів пільговик розписується у журналі обліку талонів.

2.6. При посадці в автобус громадянин, що користується правом пільгового проїзду, пред’являє водію  автобуса відповідне посвідчення і талон, який дає право проїзду у відповідний період.

Право на використання талону має тільки власник посвідчення. Талон без відповідного посвідчення вважається недійсним та не дає право на пільговий проїзд.

2.7. Розрахунки фактично виконаних обсягів перевезень пільгових категорій населення в автобусах міського маршруту загального користування виконуються перевізниками на отриманих від громадян талонів та вартості проїзду по кожному маршруту окремо (без урахування страхового збору та ПДВ) за календарний місяць. (Додаток 3 до Порядку).

2.8. В термін до 10-го числа місяця наступного за звітним, перевізники подають до селищної ради щомісячний розрахунок про фактично виконані обсяги перевезень пільгових категорій населення за встановленою формою (Додаток №3 до Порядку), підтверджений відповідною кількістю виданих пільгових квитків та  отриманих талонів та розрахунок компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у приміському автотранспорті за відповідний місяць (Додаток 4 до Порядку).

3. Порядок проведення відшкодування компенсації

3.1. Селищна рада на підставі розрахунків про фактично виконані обсяги перевезень пільгових категорій громадян, що надаються перевізником, забезпечує відшкодування компенсаційних виплат на розрахунковий рахунок перевізників.

3.2.Селищна рада бере бюджетні зобов’язання та здійснює відповідні видатки в межах бюджетних асигнувань.

3.3. Станом на 1 число кожного місяця селищна рада та перевізник складають акти звіряння у трьох примірниках.

4. Контроль та відповідальність за порушення договірних умов

4.1. Перевізник несе повну відповідальність за надання пільг на проїзд окремих категорій громадян за рахунок коштів місцевого бюджету та за достовірність поданих розрахунків.

5. Порядок розгляду спорів

5.1. Спори, що виникають між перевізниками та Управлінням вирішуються шляхом переговорів.

5.2. У випадках недосягнення згоди між сільською радою та перевізником спори вирішуються згідно з чинним законодавством України.

 

 

 

Додаток 1

до Порядку перевезення та покриття витрат перевізнику за пасажирські перевезення пільгових категорій громадян селища Велика Лепетиха автомобільним транспортом загального користування на міському маршруті Центр - Лікарня.

 

Договір

про перевезення пільгових категорій громадян

селища Велика Лепетиха автомобільним транспортом загального користування.

смт. .Велика Лепетиха   «        » 2017 року

       Великолепетиська селищна рада , надалі  «Замовник», в особі Великолепетиського селищного голови Сінькевича Миколи Вікторовича, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рішення І сесії Великолепетиської селищнолї ради УІІ скликання від 12.11.2015 року, з однієї сторони,  ПрАТ «Великолепетиське АТП 16543» , надалі  «Перевізник», в особі Геєр Тетяни Рудольфівни, що діє на підставі Статуту товариства, з другої сторони,  уклали цей договір про наступне:

1. Предмет договору

1.1. Предметом цього Договору є відносини Сторін щодо фінансування та здійснення пасажирських перевезень пільгових категорій громадян селища Велика Лепетиха автомобільним транспортом загального користування на міському маршруті «Центр - Лікарня». Перелік пільгових категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд додається ( додаток №1).

1.2. Даний Договір укладено у відповідності Закону України «Про автомобільний транспорт», Бюджетного кодексу України,  Постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», рішенню XУ сесії сільської ради сьомого скликання № 185 від 22.12.2016 року «Про Програму врегулювання питання перевезення пільгових категорій населення на приміських та міжміських  маршрутах с. Рубанівка у 2017 році.», Порядку перевезення та покриття витрат перевізнику за пасажирські перевезення пільгових категорій громадян сіл Рубанівка та Веселе автомобільним транспортом загального користування на приміському маршруті «Рубанівка- Велика Лепетиха», та на міжміських маршрутах.

1.3. Кошторисна ціна цього Договору встановлюється у національній валюті України та становить 20 000,00 грн (Двадцять тисяч грн. 00 коп.)

 

2. Зобов’язання Сторін

2.1. «Перевізник» зобов’язується:

2.1.1. Забезпечувати своєчасне, повне і якісне задоволення потреб населення в пасажирських перевезенням з урахуванням економічної ефективності провізних можливостей автотранспорту.

2.1.2. Здійснювати перевезення пільгових  категорій громадян з 01 січня 2017 року згідно переліку пільгових категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Додатку №1 до цього договору.

2.1.3. Здійснювати перевезення пільгових категорій громадян за талонною  системою, у відповідності до Порядку  перевезення та покриття витрат перевізнику за пасажирські перевезення пільгових категорій громадян сіл Рубанівка та Веселе автомобільним транспортом загального користування на приміському маршруті «Рубанівка - Велика Лепетиха» та на міжміських маршрутах.

 2.1.4. Здійснювати пільгові перевезення пасажирів автомобільним транспортом у відповідності до статті 37 Закону України «Про автомобільний транспорт».

2.1.5. Щомісячно  надавати документально оформлений звіт про надання пільг на перевезення окремих категорій громадян та складати акт взаєморозрахунків.

2.1.6. Несе відповідальність за достовірність поданих розрахунків згідно з чинним законодавством.

2.2. «Замовник» зобов’язується:

2.2.1. Здійснювати контроль за організацією та якістю обслуговування пасажирів  та своєчасністю виплати компенсаційних збитків «Перевізнику» від перевезень пасажирів пільгових категорій у межах бюджетних коштів відповідно надходження з бюджету сільської ради.

2.2.2. Забезпечити пільгові  категорії громадян талонами, згідно Порядку перевезення та покриття витрат перевізнику за пасажирські перевезення пільгових категорій громадян сіл Рубанівка та Веселе автомобільним транспортом загального користування на приміському маршруті «Рубанівка- Велика Лепетиха» та на міжміських маршрутах.

2.2.3. При затвердженні кошторису на поточний рік інформувати «Перевізника»  про розмір коштів, які спрямовуються на фінансування пільгових  категорій громадян у 2017 році.

2.2.4. Відшкодовувати витрати на пільгове перевезення окремих категорій громадян з урахуванням фактично наданих послуг, але не більше від планових призначень, передбачених кошторисом на поточний рік та по мірі надходження коштів із бюджету сільської ради, відповідно до статті 48 Бюджетного кодексу України, у межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисом.

 

3. Відповідальність сторін

3.1. За невиконання та / або неналежне виконання умов даного Договору Сторони несуть відповідальність у відповідності до діючого законодавства.

3.2. Відповідальність за достовірність  наданих розрахунків по пільговому перевезенню несе Перевізник у відповідності до чинного законодавства.

3.3. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання обов’язків по даному Договору, якщо це невиконання є наслідком форс-мажорних обставин.

 4. Інші умови

    Всі суперечки, які можуть виникнути з цього Договору, сторони вирішують шляхом переговорів, а при відсутності згоди – у судовому порядку.

4.1. Умови даного договору можуть бути змінені за взаємною згодою Сторін із обов’язковим складанням письмового документу.

4.2. Жодна із Сторін без поважних причин не має права в односторонньому порядку припинити дію цього Договору або передати третій особі права і обов’язки по ньому.

4.3. Цей договір складено у двох примірниках , по одному для кожної із сторін, які мають однакову юридичну силу.

4.4. Даний договір набирає чинності з «    »  2017 року і діє до 31 грудня 2017 року.

 5. Юридичні адреси Сторін

 

 «Замовник»                                                                                                   «Перевізник»

Великолепетиська селищна рада                                   ПрАТ «Великолепетиське АТП 16543»

Юридична адреса:                                                           Юридична адреса:

Херсонська область                                                         Херсонська область

Великолепетиський район                                              смт.Велика Лепетиха

смт. Велика Лепетиха                                                     вулиця Некрасова, 49

вулиця Соборна, 2

р/р 3541106547381                                                           р/р 26001302003200

УДКСУ у Херсонській обл                                          філія ХОУ АТ «Ощадбанк» № 10021/0159

МФО 852010                                                                     МФО 352457

ЄДРПОУ 04401575                                                         ЄДРПОУ 03119181

Селищний голова    М.В.Сінькевич                                  Директор                        Т.Р.Геєр

 

 

                                                                     Додаток № 1

                                                                       до Договору від «      »       2017 року

 

Перелік пасажирів пільгових категорій, які мають право на пільговий проїзд з «  » __________    2017 року по 31 грудня 2017 року по талонах.

І. На міських автобусних маршрутах загального користування:           

  1. Інваліди війни  І.ІІ,ІІІ груп

п.7 ст.13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

  1. Учасники бойових дій та особи прирівняні до них

п7.ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

  1. Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії

ст.20,21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які  постраждали     внаслідок Чорнобильської катастрофи»

  1. Пенсіонери за віком

ст.9 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні

  1. Інваліди, діти-інваліди

ст.38 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»,

ст.13 Закону України «Про охорону дитинства».

  1. Особи, супроводжуючі інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше однієї особи)
  2. Особи, які являються офіційними опікунами пільговика, або офіційно здійснюють догляд за пільговиком.

 

 

«Замовник»                                                                                                   «Перевізник»

Великолепетиська селищна рада                                   ПрАТ «Великолепетиське АТП 16543»

Юридична адреса:                                                           Юридична адреса:

Херсонська область                                                         Херсонська область

Великолепетиський район                                              смт.Велика Лепетиха

смт. Велика Лепетиха                                                     вулиця Некрасова, 49

вулиця Соборна, 2

р/р 3541106547381                                                           р/р 26001302003200

УДКСУ у Херсонській обл                                          філія ХОУ АТ «Ощадбанк» № 10021/0159

МФО 852010                                                                     МФО 352457

ЄДРПОУ 04401575                                                         ЄДРПОУ 03119181

Селищний голова    М.В.Сінькевич                                  Директор                        Т.Р.Геєр

 

 

Додаток 2

до Порядку перевезення та покриття витрат перевізнику за пасажирські перевезення пільгових категорій громадян селища Велика Лепетиха автомобільним транспортом загального користування на міському маршруті Центр - Лікарня.

 

 

Великолепетиська селищна  рада

 

ТАЛОН

для обліку безкоштовного(пільгового)проїзду 

БЕЗ ПОСВІДЧЕННЯ НЕ ДІЙСНИЙ

___________________        20___рік

                      (місяць)

_______________________________

_______________________________

(прізвище, ім’я, по батькові пільговика )

Посвідчення серія______№__________

-Велика Лепетиха

Центр-Лікарня

 

М.П.         ____________________________________

(підпис посадової особи, відповідальної

за видачу талону)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до Порядку перевезення та покриття витрат перевізнику за пасажирські перевезення пільгових категорій громадян селища Велика Лепетиха автомобільним транспортом загального користування на міському маршруті Центр - Лікарня.

 

 

 

Розрахунок фактично виконаних обсягів перевезень

пільгових категорій населення

 

За __________20__р.                              Перевізник ________________

 

Маршрут __________________________________

 

п/п

Назва зупиночних пунктів

від _________

до __________

Кількість талонів

Вартість

проїзду

(грн.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього видано «нульових» квитків, пред’явлено талонів _____, перевезено пільговиків _______ на загальну суму  ______________ (прописом сума)__________________________________________

 

 

Перевізник _________________П.І.Б

М.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4

до Порядку перевезення та покриття витрат перевізнику за пасажирські перевезення пільгових категорій громадян селища Велика Лепетиха автомобільним транспортом загального користування на міському маршруті Центр - Лікарня.

 

 

Розрахунок компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у приміському автотранспорті за _______ 2017 року.

 

п/п

Назва маршруту

Всього видано

пільгових

квитків

Всього пред’явлено

талонів

Всього перевезено пільговиків

Нарахована сума для відшкодування

1

2

3

4

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна сума для відшкодування за місяць складає______________ (прописом сума)______________________________________

 

Перевізник _________________П.І.Б

М.П.