Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 12/01/2021 - 16:45

Оперативно та ефективно! Чи коротко про деталі звичайного січневого дня. Лише вранці все селище облетіла звістка про зруйновану вандалами ялинку, а вже по обіді порушників знайдено, вони давали покази у відділенні поліції. Такі неадекватні дії, та їх наслідки викликали неабияке обурення серед великолепетисьців, і не дивно, адже людина при здоровому глузді навряд чи піде трощити все, що попадається на очі.

Дякуючи охоронцю будівлі колишньої райради, який став свідком події і викликав поліцію та оперативним діям групи швидкого реагування, дільничного інспектора відділення №2 Каховського РВП ГУНП в Херсонській області, осіб, причетних до вандалізму, встановлено. Складено протоколи про адмінправопорушення за вчинення дрібного хуліганства, які вже направлено до суду для подальшого притягнення до адміністративної відповідальності винних осіб.

Повнолітнім молодим порушникам однозначно доведеться відповідати за свої ранкові «розваги», чи винесуть вони з цього якийсь урок – життя покаже. Звертаємося з проханням до батьків: частіше проводьте  бесіди зі своїми дітьми, щоб потім не доводилося червоніти через їх вчинки.