Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 20/11/2020 - 22:21

20 листопада у новоствореній Великолепетиській селищній громаді відбулося перше сесійне засідання депутатського корпусу восьмого скликання. Розпочав сесію голова Великолепетиської селищної територіальної виборчої комісії Юрій Фріз. Відповідно до чинного законодавства він оголосив результати місцевих виборів, привітав обраних депутатів та селищного голову і вручив їм посвідчення.

Отже, за результатами виборів 25 жовтня 2020 року, головою Великолепетиської селищної громади обрано Максима Вікторовича Колокота. Представляти інтереси мешканців в селищній  громаді будуть 26 депутатів.

Завершивши усі необхідні установчі процедури про визнання повноважень депутатів і селищного голови, новообрані депутати приступили до виконання повноважень - вирішення питань порядку денного сесії. Зокрема, обрали лічильну комісію, секретаря ради. За пропозицією селищного голови та за результатами таємного голосування секретарем обрано депутата Людмилу Юріївну Лич. Серед іншого, у ході засідання було затверджено старост старостинських округів, склад і керівництво постійних депутатських комісій, склад виконавчого комітету, структуру апарату ради, тощо.

Склавши присягу, новообраний селищний голова Максим Вікторович, подякував за виявлену довіру, пообіцяв докласти максимум зусиль для подальшого розквіту Великолепетищини, а також привітав новообраних депутатів і наголосив, що усім, незалежно від політичних чи якихось інших уподобань, варто об’єднатися заради розбудови рідного краю.

На завершення сесії зі словами привітань виступили голова Великолепетиської районної державної адміністрації Євген Холодар та колишній селищний голова Микола Сінькевич. Вони висловили новообраному очільнику громади свою підтримку, побажали мудрості, терпіння і успіхів. Також Микола Вікторович подякував за плідну роботу виконавчому комітету і депутатському корпусу сьомого скликання, а новообраних депутатів привітав з призначенням, закликаючи їх приймати рішення в інтересах людей, бути щирими і відкритими.