Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 29/09/2020 - 15:37

Оплата комунальних послуг – це прямий обов’язок кожного громадянина, який ними користується. І якщо за електроенергію у нашому селищі справно сплачують всі, то за воду  дехто дозволяє собі не розраховуватися роками. У Великій Лепетисі, з метою хоч якось вплинути на боржників, проводилося багато інформаційно-роз’яснювальної роботи, неодноразово працювали спеціальні рейди, за участю представників Сількомунгоспу, селищної ради, Великолепетиської райдержадміністрації, поліції.  Однак, незважаючи на всі ці та інші вжиті заходи, у селищі досі 92 боржника, а загальна сума боргу за використану воду  на сьогоднішній день становить понад 150 тис. грн..

Утім, хочемо наголосити, що тепер, до боржників, які не реагують на жодні зауваження, попередження та прохання розрахуватися з боргами, будуть вжиті кардинальні міри. Законом України «Про житлово-комунальні послуги» дозволено відключення боржників. Відповідна стаття 26 вступила в силу з 1 травня 2019 року. Згідно цієї статті постачальник послуги, має право завчасно попередивши, виконати відключення боржника.

Отже, 28 вересня 2020 року  у присутності комісії СКГ «Сількомунгосп» у складі: начальника – Перога А.І., головного інженера -  Єфименко С.В., юриста – Васильченко Л.В., бригадира – Юрін В.І. та представника Великолепетиської селищної ради  Шикули Н.В.  бригадою ремонтних робіт по обслуговуванню споживачів  було відключено від централізованого водопостачання  споживача, який станом на  15 вересня 2020 року заборгував за воду понад 12 тис. грн.. Далі питання стягнення боргу буде вирішуватися в суді.

Шановні жителі селища! Будьте сумлінними водокористувачами! Сплачуйте свої борги, та в подальшому вчасно і стабільно розраховуйтеся за використану воду.

Інформація Великолепетиського СКГ "Сількомунгосп"