Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 26/08/2020 - 16:01

23 серпня у Великій Лепетисі відзначили головні національні свята – День державного прапора та 29-у річницю Незалежності України.  Цього дня на центральній площі селища відбулися урочистості та святкова концертна програма «Я люблю Україну свою», підготовлена творчими працівниками Великолепетиського районного та селищного Будинків культури спільно з сектором культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Святковими привітаннями розпочали урочисту частину заходу її ведучі – Олена Шеховцова та Наталія Дмитренко. Право внести державний прапор України було надано учням комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів», а право підняти головний стяг країни - Звонарьову Ігору, майстру спорту, срібному призеру чемпіонату світу з пауерліфтингу.

З вітальними словами з нагоди Дня Незалежності України до односельчан звернулися голова районної державної адміністрації Євген Холодар та селищний голова Микола Сінькевич, які вручили грамоти і подяки одним з кращих представникам організацій та установ селища.

Біля головної сцени селища зібралося чимало мешканців та гостей Великої Лепетихи. Усі вони мали змогу переглянути виставку вишитих картин та рушників від майстринь-рукодільниць з золотими руками - Косенко Марії Зінов’ївни і Ольги Капличної та придбати сувенірну продукцію від Вікторії Караван та захисні маски, виготовлені Наталією Дмитренко. Також всі бажаючі мали змогу зробити світлину на пам’ять у колоритній фотозоні та фото з кумедними персонажами в образах українки та українця, які жартівливо загравали з гостями свята.

Патріотичні пісні прозвучали у виконанні Володимира Мікули, Анни Антипенко (Великолепетиський СБК), Аріни Слабко, Єгора Бойка, Світлани Кокляр у супроводі танцювального колективу «Імпульс»(Великолепетиський РБК), вокального дуету у складі Владислава Фріза та Владислави Філімоненко, вокального ансамблю викладачів та учнів дитячої школи мистецтв. Символічним завершенням урочистої частини стала пісня «Молитва за Україну» у чудовому виконанні викладачів дитячої школи мистецтв.

Продовжили святкову концертну програму дитячі колективи: вокальний ансамбль «Роксоланочка» та маленькі непосидючі учасники танцювального колективу «Смайлики» Великолепетиського РБК та вокальний ансамбль «Смайли» Великолепетиського СБК.

В рамках святкування 29-ї річниці незалежності України спільно з сектором культури, молоді та спорту районної державної адміністрації районною дитячою бібліотекою проведено онлайн-конкурс малюнків, світлин та відеороликів «Україна назавжди», Великолепетиським районним Будинком культури за участю редакції суспільно-політичної газети «Таврійські вісті» - V районний конкурс авторської патріотичної поезії «Україна починається з тебе».

Під час концертної програми Продай Світлана Олександрівна, завідувач сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації оголосила переможців конкурсів та вручила їм грамоти та подарунки.

Онлайн-конкурс «Україна назавжди»: в номінації «малюнок» - Аріна Слабко, «фотографія» - Дмитро Троцан, «відеоролик» - Світлана Кокляр.

V районний конкурс авторської патріотичної поезії «Україна починається з тебе»: І місце – Процик Михайло, смт Велика Лепетиха, ІІ місце – Веденко Наталія, с. Катеринівка, ІІІ місце – Шевель Віктор, с. Рубанівка та Бондаренко Любов, с. Князегригорівка. В номінації «за патріотичні мотиви» - Жеребченко Олена, смт Велика Лепетиха, «за любов до поетичного слова і творчий пошук» - Немченко Наталія та Якущенко Олена, с. Мала Лепетиха, «за авторську відданість та популяризацію поетичного слова» - Олександр Яковлєв, смт Велика Лепетиха та Янківська Павліна, с. Рубанівка.

Дарували гарний настрій глядачам та створювали святкову атмосферу творчі колективи району: танцювальний колектив «Імпульс», ансамбль української пісні «Мрія» Великолепетиського РБК; вокальний гурт «Чародійки» та Анастасія Мельниченко з Великолепетиського СБК; народні вокальні ансамблі «Любисток» та «Лілея», танцювальні колективи «Перлина» та «Первоцвіт» Князегригорівського СБК; соло на баяні від учня дитячої школи мистецтв Максима Приходько; вокальний дует у складі Олександри Бровко та Тетяни Дорошенко, Ірина Кривов’яз та танцювальний колектив запальних дівчат, працівниць дитячої бібліотеки, районного та селищного Будинків культури.

В рамках святкування пройшла патріотична акція-конкурс вишиванок «Вишиванка – твоя броня». Всі бажаючі мали змогу зареєструватися та отримати перемогу. Тож переможцями у наступних номінаціях стали: «Наймолодша учасниця» - Хребтова Соломія, «Наймолодший учасник» - Загоруй Назар, «Найповажнійший» - Тритяк Андрій, «Найповажніша» - Хребтова Жанна, «Найкреативніша» - Кіптик Катерина, «Парна вишиванка» - Хребтова Тетяна та Соломія, «Найбільша родина» - родина Приходько, «Вишита картина» - Ольга Каплична та Зоя Іл’єнко. Переможці отримали подяки та подарунки від сектору культури, молоді та спорту.

 

Інформація: Великолепетиська РДА

Фото: Суспільно-політична районна газета «Таврійські вісті», Сектор культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.