Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 23/07/2020 - 14:14

    Цієї чудової пори неможливо сидіти в чотирьох стінах. Дитина прагне повітря, сонця, прохолоди, води, що освіжає в спеку. Їй хочеться якомога більше гуляти серед чудової природи й активно рухатися – бігати, стрибати, лазити. Влітку, власне, і починається знайомство дітей із землею, повітрям і водою. Тому вся  освітня робота цієї благодатної пори року проводиться в садочку з хлопчиками та дівчатками надворі. 
   Літній період, особливо сприятливий для початку загартування дитячого організму, як у повсякденному житті (повітряні, сонячні ванни, водні процедури, дозований біг, ходіння босоніж тощо), так і спеціально організованого впровадження нових лікувально-профілактичних заходів. 
   Не стоїть осторонь справи виховання здорових дітей, маленьких лепетисьців селищний голова Микола Сінькевич, який приділяє постійну увагу дошкіллю селища. Так, за рахунок селищної ради придбано затіняючу сітку для відкритих групових  майданчиків, що дало позитивний результат для створення максимального перебування ді­тей на свіжому повітрі, достатню рухову активність..  Встановлені та ефективно функціонують на харчоблоці фільтри для очищення води для пиття та приготування їжі.
    У ясла-садку №2  працюють 3 групи, які відвідують 42 дитини. Охоплено системним оздоровленням і загартуванням усіх дітей, шляхом введення гнучкого динамічного адаптивного режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі. Усе це забезпечується під час організації різноманітної діяльності дітей, дозвілля, прогулянок та екскурсій у природу, праці в природі.
    Проводиться  робота над створенням розвиваючого середовища на ігрових майданчиках дитячого закладу, нового нестандартного обладнання, виготовленого руками вихователів та батьків, над оформленням та доглядом за клумбами.
     Сподіваємось, що всі ці знання та навички набуті в садочку в подальшому стануть малюкам у пригоді. Літо в «Ромашці» проходить весело і активно! 

За інформацією закладу дошкільної освіти «Ромашка»