Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 20/07/2020 - 14:14

20 липня в умовах карантину відновив роботу дитячий садочок №4 «Калинка». На вході вихованців зустрічали директор дошкільного закладу Лідія Баранова, вихователі, медична сестра, яка проводила прийом дітей відповідно до алгоритму дій, розробленого згідно вимог Головного санітарного лікаря України.

Зауважимо, що напередодні, робочою комісією було проведено обстеження закладу на рахунок готовності до відкриття в умовах карантину. Враховуючи постанову головного державного санітарного лікаря від 21 травня 2020 року у дошкільному закладі виконано цілий ряд вказівок і рекомендацій задля забезпечення та організації безпечного перебування дітей та персоналу в закладі. Як і в інших садочках тут будепроводитися  щоденний «вхідний» температурний скринінг працівників, дітей та їх батьків (для дітей вимірювання температури має проводитись кожні 4 години), обов’язкові захисні маски та антисептики для персоналу, прийом та передача дітей батькам виключно за межами будівлі закладу, тощо.

Маленькі відвідувачі з великою радістю переступили поріг садочку. Тепер більше часу вони будуть проводити на свіжому повітрі, навчатимуться індивідуальним заходам профілактики і фізичного дистанціювання, тощо.