Надіслав: Селищна рада , дата: Суб, 18/07/2020 - 09:51

Шановні громадяни!

Чистота і порядок навколо нас перш за все залежить від нашого виховання та культурної поведінки. Охайне і чемне поводження у громадських місцях є запорукою чистого благополучного селища.

Тому нагадуємо, що у громадських місцях розпиття спиртних напоїв суворо заборонено. Часто подібні неправомірні дії з боку наших односельців спостерігаються на дитячих майданчиках, автобусних зупинках, у різних облаштованих місцх для  відпочинку. Як наслідок - гори сміття, зруйновані лавочки.

З метою запобігання згаданих порушень в громадських місцях селищною радою вже не перший рік розробляються відповідні попереджувальні надписи. Порушники будуть каратися відповідно до чинного законодавтсва.

Однак на жвль заклик  "розпивати спиртні напої у громадських місцях суворо заборонено" написаний перед носом, на наших  односельців не зовсім і діє. «Пікніки» посеред центру селища продовжилися того ж дня, коли були зроблені попередження. І кожного разу після подібного відпочинку наші жителі залишають після себе гори сміття.

Хочеться звернутися до поліції. Просимо пильніше слідкувати за відпочиваючими у громадських місцях, бути активними та уважними під час виконання своїх службових обов’язків.

Шановні жителі селища, схаменіться! Велика Лепетиха – наш спільний дім. А в своїй оселі ви навряд чи залишаєте гори сміття.  І кивайте тоді на кого завгодно, бо ж винні усі, що погано живеться, тільки не ми самі.