Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 02/07/2020 - 10:55

Продовжуються роботи по викошуванню трави в парках, на дитячих майданчиках селища, на узбіччях доріг. Цього року, після рясних та тривалих дощів уся територія селища з неймовірними темпами вкривається величезною кількістю небажаної рослинності. Працівники селищної ради з благоустрою у складі двох чоловік просто не в силах самотужки справитися з покосом такої кількості трави по всьому селищу.

Тому звертаємося до усіх жителів Великої Лепетихи, підприємців, працівників установ та організацій: викошуйте траву на своїх прилеглих територіях, слідкуйте за порядком. Крім того, по можливості, обрізайте та обпилюйте гілля дерев і кущів (на узбіччях доріг біля ваших домоволодінь, підприємств) які заважають руху транспорту, пішоходів. Наведіть порядок на могилах свої родичів.  

Крім того, нагадуємо усім про заборону випалювати траву, інші рослинні залишки на своїх присадибних ділянках. Категорично заборонено звалення та спалювання сміття у лісових насадженнях, балках, випалювання стерні, луків, пасовищ, тощо. (до слова, за вказані дії передбачена адміністративна відповідальність). Будьте обережними та суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки.