Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 30/06/2020 - 09:57

26 червня COVID-патрулем у складі представників селищної ради, Великолепетиського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області було проведено рейд перевірку стану дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів, для недопущення поширення коронавірусної інфекції та запобігання ускладненню ситуації.

Перевірялися магазини на рахунок виконання протиепідемічних заходів на період карантину. Зокрема, щодо використання продавцями та населенням засобів індивідуального захисту, проведення у приміщеннях заходів з дезінфекції, дотримання соціальної дистанції під час відвідування місць масового перебування (скупчення) людей, тощо.

Нагадуємо, що у зв’язку з швидким розповсюдженням коронавірусної хвороби всі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, а маска запобігає можливому інфікуванню оточуючих. Отже,пам’ятайте, маска – це обов’язковий предмет, який повинен бути при відвідуванні приміщень зі скупченням людей (магазини, аптеки, тощо). Будьте пильними, бережіть себе та своє здоров’я!