Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 22/06/2020 - 11:27

22 червня, після тривалих карантинних обмежень, відчинив свої двері для маленьких відвідувачів дитячий садочок №1 «Берізка». На вході вихованців зустрічали веселі персонажі Маша та Медвідь, медична сестра, яка проводила прийом дітей відповідно до алгоритму дій, розробленого згідно вимог Головного санітарного лікаря України.

Зауважимо, що напередодні, робочою комісією було проведено обстеження закладу на рахунок готовності до відкриття в умовах карантину. Враховуючи постанову головного державного санітарного лікаря від 21 травня 2020 року у дошкільному закладі виконано цілий ряд вказівок і рекомендацій задля забезпечення та організації безпечного перебування дітей та персоналу в закладі. Тут і щоденний «вхідний» температурний скринінг працівників, дітей та їх батьків (для дітей вимірювання температури має проводитись кожні 4 години), обов’язкові захисні маски та антисептики для персоналу, прийом та передача дітей батькам виключно за межами будівлі закладу, тощо

У садочку для малят розроблений адаптивний графік прогулянок і занять, який забезпечує максимальне перебування дітей на свіжому повітрі. Вихователі в ігровій формі навчатимуть дітей індивідуальним заходам профілактики і фізичного дистанціювання. Є також цілий ряд вказівок стосовно розсадки дітей під час прийому їжі, укладання їх на денний сон з дотриманням безпечної дистанції, дезінфекції поверхонь, провітрювання приміщень тощо.

«Наша мета не просто відкрити садочки, а забезпечити в кожному закладі режим санітарно-епідеміологічної безпеки для дітей. Це наша спільна відповідальність. Життя і здоров’я дітей понад усе і в цих питаннях ми не можемо поспішати. Відкривати заклади будемо тільки за умови виконання всіх вимог та приписів МОЗ», - зауважує селищний голова  Микола Сінькевич.