Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 22/06/2020 - 10:29

 19 червня, напередодні Дня медичного працівника в актовій залі КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» привітали зі святом працівників закладів охорони здоров’я селища та району.

Своє професійне свято медичні працівники завжди відзначають урочисто і святково, проте цьогоріч карантинні обмеження внесли свої корективи. Враховуючи складну епідемічну ситуацію, пов’язану з поширенням небезпечного вірусного захворювання, захід пройшов стисло, за участі обмеженої кількості людей.

Привітати працівників медичної галузі  зі святом приїхали голова районної державної адміністрації Євген Холодар, голова районної ради Тетяна Верховська, селищний голова Микола Сінькевич. У своїх зверненнях вони відмітили, що найбільший скарб людини – її життя та здоров’я. Оберігаючи його, медичні працівники розкривають свої найкращі людські та професійні якості. Нинішній рік видався випробувальним, але всі ми  переосмислили ставлення до медичних працівників, адже саме вони знаходяться зараз на передовій в умовах пандемії, продовжують боротьбу з поширенням коронавірусу. З вітальним словом звернулися до присутніх і головний лікар КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» Ольга Чистікова, представник народного депутата І. Колихаєва Таісія Німченко.

Керівники селища, району побажали медичним працівникам успіхів та наснаги у благородній справі охорони здоров’я мешканців нашого краю та нагородили кращих медичних працівників грамотами і подяками.