Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 14/05/2020 - 16:10

Сьогодні, 14 травня для відвідувачів відкрився Великолепетиський ринок. На свої робочі місця вийшли продавці непродовольчих товарів, овочів, м'ясо-молочних продуктів, тощо. На входах до ринку проводиться термоскринінг відвідувачів, скрізь наявні антисептики, дотримується масковий режим, встановлені екрани між продавцями та покупцями.

«Сьогодні на ринку не надто людно, - ділиться думкою продавець Тетяна, - мабуть ще не всі знають про відкриття, але ми дуже задоволені, що нарешті відновили свою роботу. Звісно під час закриття з розумінням поставилися до таких карантинних обмежень, а сьогодні сумлінно виконуємо усі санітарно-гігієнічні умови, які нам висувають». Показують антисептики, екрани між покупцями і продавчині овочів та м'ясо-молочної продукції. Висловлюють вдячність та задоволення щодо відновлення роботи  ринку і самі покупці. Говорять:  набагато краще і зручніше скуплятися на ринку - гарний вибір товару, доступні ціни та й на свіжому повітрі, як-не-як, під час пандемії безпечніше.

Спостерігаємо, що люди стали більш організованими і ставляться один до одного з розумінням. Щодо попиту – активніше купують розсаду. Однак продавці непродовольчих товарів не скаржаться: раді нарешті вийти на роботу.

Нагадаємо, головною вимогою до роботи ринків було виконання чітких санітарних норм, усіх відповідних вимог, дотримання яких і перевірятимуть фахівці Великолепетисько міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.

ДО УВАГИ УСІХ ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА!

Режим роботи КП Великолепетиський ринок: щоденно з 06.00 год. до 13.00 год. Неділя - вихідний.

НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ПРОХІД ЧЕРЕЗ РИНОК З 13.00 ГОД. ДО 06.00 ГОД. БУДЕ ЗАКРИТО! ПРОСИМО ПОСТАВИТИСЯ ДО ЦЬОГО З РОЗУМІННЯМ.