Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 29/11/2019 - 10:38

До селищної ради доставлено певну частину  ігрового та спортивного обладнання, яким буде доповнено дитячі ігрові та спортивні майданчики селища.

Нагадаємо, що придбання додаткового спортивного, ігрового обладнання для майданчиків Великої Лепетихи включено до списку пропозицій стосовно внесення змін до розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 500-р.)

Як ми повідомляли раніше, на соціально-економічний розвиток Великої Лепетихи державою було виділено 6 486 100 грн..  З них 2 108 000  грн. вже давно надійшли на рахунок селищного бюджету, але досі використати їх не вдається. На сьогоднішній день у селищі за рахунок згаданої субвенції також не оплачено виконані роботи по вуличному освітленню на суму 735 561 грн., призупинено виконання інших робіт, придбання основного капіталу згідно Програми соціального і економічного розвиту селища.

Маючи надію, що кошти субвенції на рахунку місцевого бюджету дійсно розблокують (як повідомлялося раніше) селищний голова Микола Сінькевич взяв на себе відповідальність та провів відповідні зустрічі і перемовини стосовно доставки згаданого обладнання без попередньої проплати. Дякуємо постачальнику, який пішов на зустріч у цій ситуації. Сподіваємося, що найближчим часом питання заблокованих коштів вирішиться позитивно і всі замовлення та виконані роботи будуть справно проплачені.