Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 13/08/2019 - 16:22

Вода не подарунок. І нарешті, зовсім скоро істинне значення цих слів населення Великої Лепетихи сприйматиме серйозніше. А все тому, що тепер є можливість та законні підстави  «відрізати» від водопостачання жителів, які систематично не платять за воду. 
  
Слід зазначити що з  01.05.2019 року введено  в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги». Відповідно до закону підприємство  (виконавець комунальної послуги) має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу….у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги протягом 30 днів з дня отримання споживачем попередження. Постачання комунальної послуги відновлюється в повному обсязі протягом наступного дня з дати повного погашення заборгованості за фактично спожиті послуги чи з дати укладення угоди про реструктуризацію заборгованості.

      Останнім часом з боржниками проводилась колосальна робота, однак, люди не поспішають сплачувати борги й по сьогоднішній день. У зв’язку з цим, у комунального господарства виникає заборгованість за електропостачання, а у разі його відключення без води може залишитися все селище.
   Подібна ситуація, на жаль, складається по всій Україні, проте, у місті Миколаїв вона поступово вирішується. Людям, які мають борги за воду, почали її «відрізати». Про це йдеться у випуску ТСН на 1+1 (від 08.08.2019 року) (https://1plus1.ua/1plus1video/tsn-19-30/2019/tsn-za-20190808-vipusk-tsn1930-za-8-serpnya-2019-roku-povna-versiya) починаючи з 33 хвилини «Комунальники кажуть, що іншого шляху змусити платити, вони просто не бачать. А новий закон про житлово-комунальне господарство, який набув чинності  від травня нинішнього року, дає можливість відрізати боржників навіть без їхньої присутності. Обурюють зовні благонадійні господарі, які чомусь не платять десятиріччями. Комунальники запевняють, їхня мета не відрізати якомога більше абонентів від водопостачання, а змусити населення сплатити борги. Адже загальна сума досягла критичної точки».
     Тож, шановні односельці, закликаємо кожного з вас користуватися послугами водопостачання свідомо. Сумлінно сплатіть всі борги, та не чекайте, доки у вашому домогосподарстві «відріжуть» водопостачання.