Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 04/06/2019 - 13:45

   1 червня 2019 року відбувся ХХІІ регіональний конкурс хорового виконавства «Чорнобаївський заспів». Конкурс проводиться з метою подальшого розвитку та популяризації вокально-хорового мистецтва, поширення і збереження українських національних хорових традицій, виявлення нових напрямків сучасного хорового виконавства з використанням місцевих співочих традицій.

  Засновниками та організаторами конкурсу «Чорнобаївський заспів» є правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Зоря Моторного», управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонський обласний Центр народної творчості, комунальний заклад «Білозерський районний будинок культури», комунальний заклад «Будинок культури» с. Чорнобаївка.

   Завдяки спонсорській підтримці Великолепетиської селищної ради, на чолі з головою Сінькевичем М. В., було організовано поїздку на конкурс в с. Чорнобаївка для учасників вокально-хорового колективу «Острівчани» (керівник Анна Антипенко) Великолепетиського селищного будинку культури. У виконанні хору прозвучали такі твори «Летять у вирій журавлі», «Свекрушенька». Участь у конкурсі такого рівня колектив брав вперше і це було дуже хвилююче. Але таке випробування дає змогу для подальшого розвитку та творчих надбань. Колектив було відзначено Дипломом за розвиток та збереження народних вокально-хорових традицій. Щирі оплески лунали на адресу всіх хорових колективів. Звісно, є у конкурсі переможці, а от переможених — нема. І не буде! Бо це не змагання, а ще одне нагадування про те, що без пісні немає народу.