Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 03/06/2019 - 11:05

Випускний бал у дитячому садку - це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з садочком, улюбленими вихователями. Але цього дня ніхто не сумує, адже випуск - це маленька сходинка до нового життя.

Минулого тижня святково прикрашені зали зустрічали маленьких випускників Великолепетиських дитячих ясла-садків №1 «Берізка», №2 «Ромашка». Майбутні першокласники подарували  батькам та гостям неймовірно цікаві, оригінальні концертні програми. Звучало багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки. Діти та батьки висловили багато слів подяки за любов, тепло і ласку своїм вихователям, нянечкам, обслуговуючому персоналу дитячого садочку.

 Випускний - це подія радісна і водночас сумна, бо вчорашні малята вже підросли, зміцніли, багато чого навчилися і готові для подальшого дорослого життя. А смуток лягає на серце тому, що ми маємо розлучатися з ними, -  говорили у своєму привітальному слові завідуючі садочків Оксана Мамаєва, Ольга Макарова.

Мав нагоду бути присутнім на випускному святі однієї з груп і селищний голова Микола Сінькевич, який привітав дошкільнят з такою хвилюючою подією. Усім випускникам Великолепетиських садочків було вручено подарункові набори від селищної ради для майбутніх шкільних років.

Незабаром для маленьких випускників продзвенить перший шкільний дзвінок. Позаду залишилися дні, наповнені цікавими подорожами у світ непізнаного, нерозгаданого; дивовижні відкриття, які допомагали дітям кожен день, крок за кроком, пізнавати навколишній світ, і себе самого в ньому. Попереду непроста дорога у світ шкільного життя

Хай щастить вам  діти!!!