Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 17/05/2019 - 14:29

16 травня у районному Будинку культури відбулося традиційне свято «Обдарованість – 2019», організоване відділом освіти районної державної адміністрації та районним методичним кабінетом КУ «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти».

Щирі слова привітання для юних обдарувань прозвучали від голови районної державної адміністрації Анатолія Миколайовича Віремейчика, голови районної ради Тетяни Верховської, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Андрія Перога, голови селищної ради Миколи  Сінькевича.

Привітати і фінансово підтримати обдаровану, творчу молодь та їх наставників завітали: депутат Верховної Ради України 7 скликання Микола Дмитрук, депутат Верховної Ради України 8 скликання Іван Вінник, представник «Благодійний фонд Ігоря Колихаєва». Долучилися до відзначення  юних обдарувань депутат районної ради Павло Миколайович Кононенко та приватний підприємець Іван Іванович Бугай.

Яскравими барвами, розмаїттям юних талантів і майстерністю їх наставників запам’ятається районне свято для обдарованої учнівської молоді.

  Цьогорічне свято – це підсумок роботи дитячих та педагогічних колективів за весь навчальний рік. За плідну працю кожен повинен отримати нагороду. Тому діти та їх наставники, які гідно представляли район на різних конкурсах і змаганнях, одержали сертифікати на одержання грошової винагороди від голови районної ради Тетяни Верховської. У різних номінаціях було нагороджено 84 обдарованих дитини та 32 педагогічних працівники. Селищний голова Микола Сінькевич привітав обдарованих дітей із значними здобутками, подякував  вчителям і керівникам учнів за важку та плідну працю у навчанні і вихованні молоді. За неодноразові перемоги у вокальних конкурсах Микола Вікторович нагородив грамотами чотирьох солістів та вручив їм грошові винагороди від депутата районної ради Павла Кононенка.

 Під час концертної програми юні вихованці – переможці огляду – конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй» вкотре дивували присутніх своїми талантами. Щаслива мить свята запам’яталася всім його учасникам і вселила віру в те, що ряди обдарованих учнів та їх талановитих педагогів на Великолепетищині наступного року знову поповняться.

 По завершенню урочистостей усі бажаючі зробили спільне фото у вишиванках з нагоди Всесвітнього Дня вишиванки.