Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 07/05/2019 - 16:07

6 травня у Великолепетиському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулася своєрідна прес-конференція на тему «Зробимо Лепетиху чистою разом». Зустріч відбулася за ініціативи голови Громадської ради при районній державній адміністрації Галини Зінченко, за участю керівництва, педагогів та учнівського активу навчального закладу, членів громадської ради та представників  влади: голови Великолепетиської районної державної адміністрації Анатолія Віремейчика, голови районної ради Тетяни Верховської, селищного голови Миколи Сінькевича.   

У ході засідання розглянуто ряд важливих питань. З них - питання сортування твердих відходів,  питання сміттєзвалищ Лепетихи. Обговорено екологічні акції, котрі проводяться навчальним закладом, роботу екологічної агітбригади «Карасики». Учасників заходу було ознайомлено з «Десятьма заповідями екологічно грамотного споживача», які школярі склали за результатами проведеної роботи. Також, під час прес-конференції було розглянуто  проект «Зробимо Лепетиху чистою разом», спрямований на покращення екологічної ситуації у селищі

Селищний голова Микола Сінькевич розповів присутнім про щоденну, наполегливу працю селищної ради у напрямку покращення екологічного стану та благоустрою селища. Зокрема, зауважив, що постійно ведеться боротьба зі стихійними сміттєзвалищами, по території всього селища систематично проводяться «суботники» із залученням працівників різних організацій та установ селища, щоденно тривають роботи з благоустрою Лепетихи. Протягом останніх років значно збільшилася кількість сміттєвих баків в громадських місцях.

Також, Микола Вікторович  наголошує, що у появі стихійних сміттєзвалищ винна не влада, а люди, які поруч і живуть. Тож закликає учнів і всіх присутніх не стояти осторонь, коли сусіди, знайомі, односельці ганебно засмічують наше селище. Не вагаючись повідомляйте про подібні дії до поліції, порушники повинні бути покарані.

Голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик зазначив: «Чисте селище – це завдання не лише влади. Це результат спільної роботи усієї громади, тобто кожного з нас», а голова районної ради Тетяна Верховська завершила думку колег слушними і здавна актуальними словами: «Чисто там, де не смітять»!

Протягом засідання до уваги присутніх були представлені фотоматеріали про роботу школярів у вищезазначеному  напрямку, агітаційний відеоролик, а по завершенню усі отримали екологічні листівки, якими діти закликають мешканців селища дбати про його чистоту.