Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 30/01/2019 - 16:21

30 січня у приміщенні селищної ради відбулася робоча зустріч за участю селищного голови Миколи Сінькевича, начальника Великолепетиського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби Херсонської обл. Наталії Любченко, начальника Великолепетиського відділення поліції Андрія Чонки, юрисконсульта селищної ради Юлії Колушкіної. У ході зустрічі було обговорено питання щодо реалізації харчових продуктів в непризначених для цього місцях. А приводом до розгляду цього нагального питання стали  неодноразові скарги та нарікання від підприємців, які займаються своєю діяльністю (реалізацією харчових продуктів) відповідно до чинного законодавства. Вони регулярно сплачують податки, мають всі відповідні супроводжуючі документи щодо безпечності та якості харчових продуктів. На жаль, таких сумлінних підприємців одиниці.

У ході зустрічі було вирішено організовувати періодичні рейди, щодо проведення реалізації харчових продуктів у неустановлених для цього містах. При виявленні даних порушень представником поліції буде складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Також під час зустрічі Наталією Любченко було піднято питання затвердження програми епізоотичного благополуччя території Великолепетиської селищної ради на 2019 рік. Дана програма передбачає недопущення занесення та поширення особливо небезпечних інфекційних хвороб на територію Великолепетиської селищної ради, в тому числі африканської чуми свиней; забезпечення контролю за безпечністю та якістю харчових продуктів тваринного походження та інших об’єктів ветеринарно-санітарного контролю і нагляду. Це питання було вирішено висунути на розгляд чергової сесії селищної ради.