Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 16/01/2019 - 15:37

Зимові свята – це завжди щось надзвичайне! Ще з дитинства  в цей час ми відчуваємо, як поєднуються разом відчуття родинного затишку, запах ялинки, новорічний настрій. Зимові свята продовжуються з Різдва до Водохреща, проте кульмінацією все ж вважається Старий Новий рік, який українці відзначають в ніч з 13 на 14 січня.

15 січня на центральній площі селища  відбулося районне свято за народними традиціями «Зоряна коляда – українського Різдва», яке підготували працівники відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської РДА, районного будинку культури. Дзвінкі колядки та щедрівки подарували учасники дитячих колективів Великолепетиської дитячої школи мистецтв (кер. Наталя Москаленко),  дитячого обрядового ансамблю «Джерельце» (кер. Надія Мірошник),  ансамблю «Смайл» (кер. Анастасія Мельниченко), дитячого ансамблю «Сім нот» (кер. Світлана Кокляр) та зведений  дитячий гурт «Роксоланочка» та «Капітошка» (кер. Олена Токар). Разом з тим до Лепетихи завітали сусіди нашого селища – творчі колективи Князегригорівського, Малолепетиського, Катеринівського сільських будинків культури: вокальний ансамбль «Оберіг» (кер. Наталя Веденко), ансамбль «Надніпряночка» (кер. Валентина Маглатюк), народний аматорський ансамбль "Лілея" (кер. Маргарита Курас).

Усі щедрувальники дивували глядачів розмаїттям різдвяно-новорічних пісенних номерів, яскравими костюмами та відповідною різдвяною атрибутикою. Свято дало змогу відчути справжній новорічний настрій.