Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 11/01/2019 - 15:38

Щедрим та багатим вважається в українців вечір напередодні Старого нового року. У цей день готували смачний святковий стіл, а до кожної хати приходили щедрувальники. У великолепетиській селищній раді  вже кілька років поспіль також склалася добра традиція приймати гостей з гучними  колядками та щедрівками.

 11 січня  селищний голова Микола Сінькевич, заступник голови Олег Кислий та колектив селищної ради привітно зустрічали об’єднані  колективи районного будинку культури «Роксоланочка», «Капітошка» (керівник Олена Токар), вокальний колектив  РБК «Сім нот» (керівник Світлана Кокляр) та драматичний колектив  РБК «Екстрім» (керівник Наталія Дмитренко), колектив «Маска» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Інна Ковпей), учнів Малолепетиської ЗОШ.

Гості, бажаючи щастя, здоров’я, благополуччя у Новому році, подарували господарям мелодійні українські колядки, дзвінкі щедрівки. Були тут і різноманітні народні персонажі, у тому числі Коза і Маланка, були і гарні українські народні вбрання.

Микола Вікторович подякував гостям за вітання, збереження народних традицій, гарний святковий настрій, побажав усім здоров'я, благополуччя, радості, і як годиться, пригостив щедрувальників гостинцями.