Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 15/11/2018 - 15:43

15 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства, у районному Будинку культури пройшли  урочистості з нагоди  професійного свята всіх аграріїв - творців народного добробуту, опори країни. Це свято традиційно підсумовує клопітку щоденну роботу працівників сільського господарства, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Представників агропромислового комплексу Великолепетиського району, з професійним святом вітали голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, голова районної ради Тетяна Верховська, селищний голова Микола Сінькевич. Висловлюючи велику вдячність за багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу, вони нагородили почесними грамотами тих, хто пов’язав свої долі із сільським господарством, віддав цій справі частину свого життя, величезний досвід. Зокрема, селищний голова Микола Сінькевич, відзначив голову ТОВ «Соняшник» Ларіна В. І., головного бухгалтера ТОВ «Професіонал-КС» Мусоріну Т. І., бухгалтера НФГ «Руслан» Гнатову Г. О..

Під час святкування не раз було наголошено, що праця сільськогосподарських працівників надзвичайно складна, відповідальна і тяжка. Тому за всі часи були в пошані люди, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб. У Великій Лепетисі є людина, яка присвятила сільськогосподарській справі своє життя – це Коноваленко Микола Миколайович, директор ТОВ «Професіонал-КС». Він також привітав колег з професійним святом, побажав здоров’я, щастя, гарних врожаїв та сприятливої погоди. А начальник Великолепетиського управління Головного управління ДФС в Херсонській обл. Світлана Маленда вручила Миколі Миколайовичу почесну грамоту.

Затишну атмосферу та піднесений настрій на святі створили артисти і творчі колективи районного, селищного будинків культури, Великолепетиської дитячої школи мистецтв, Малолепетиського, Князегригорівського, Рубанівського сільських будинків культури, Рубанівського сільського клубу, які подарували присутнім щирі, запальні концертні номери.