Надіслав: Селищна рада , дата: Нед, 11/11/2018 - 19:22

9 листопада  в актовій залі відділу освіти районної  державної адміністрації за круглим столом зустрілися податківці і керівники Великолепетиського, Верхньорогачицького районів, Горностаївської ОТГ, спеціалісти Головного управління ДФС в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, громадськість. Зустріч виявилася дуже цікавою та насиченою. Розпочав спілкування начальник Головного управління ДФС в Херсонській обл. Ігор Клим, який коротко повідомив присутнім різного роду актуальну інформацію, зокрема про результати роботи управління за 10 місяців.
Пізніше, у формі діалогу, були обговорені питання по легалізації заробітної плати, сплаті єдиного соціального внеску фермерськими господарствами, піднято питання щодо раціонального використання бюджетних коштів на прикладі інших громад та районів, питання акцизного податку (на алкоголь і тютюнові вироби, пальне), та багато інших.
Присутні мали змогу поділитися досвідом, обмінятися корисною інформацією, поставити спеціалістам свої запитання. Великолепетиський селищний голова Микола Сінькевич підняв питання легалізації робочих місць, земельного податку, податку на нерухоме майно (поцікавився, як саме органи місцевого самоврядування можуть вплинути на ситуацію щодо наповнення даним податком місцевого бюджету), наголосив на важливості для селища акцизного податку (від реалізації на території селища алкоголю та тютюну, і найголовніше - пального).Також Миколою Сінькевичем було піднято питання функціонування на території селища гральних автоматів. Занепокоєння викликає те, що жодних дозвільних докуменів на їх функціонування у Великій Лепетисі селищною радою не надавалося, під питанням залишається і легалізація в цих закладах робочих місць та виплати заробітної плати (мова йде про „тіньові” заробітки, з яких не утримуються податки). Керівники інших районів підтримали Миколу Сінькевича, додавши, що ця проблема є значною та актуальною і для їх населених пунктів. Підводячи підсумки, Микола Вікторович подякував начальнику Великолепетиського  управління Головного управління ДФС у Херонській області Світлані Маленді за співпрацю, розуміння та допомогу в різноманітних робочих питаннях.
  Цього ж дня Світлана Василівна Маленда та Ігор Вікторович Клим зустрілися і з аграріями, серед яких були присутні  сільгоспвиробники Великолепетиського району, зокрема: Коноваленко М. М., Кононенко П. М., Ларін В. І., які здійснюють свою діяльність на території селища. Разом спілкувалися та обмінювалися думками. Жваве обговорення викликало упорядкування нормативної грошової оцінки земель, яка суттєво впливає на рішення органів місцевого самоврядування під час визначення ставок по платі за землю. Усі присутні отримали відповіді на свої запитання. Зустріч виявилася корисною та насиченою.