Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 26/10/2018 - 13:38

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації “Детальний план території відносно відведення земельної ділянки гр. Змалюкіну О. А. , площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: смт Велика Лепетиха, вул. Українська, Великолепетиської селищної ради Великолепетиського району Херсонської області”.

“Детальний план території відносно відведення земельної ділянки гр. Горішньому В. В., площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: смт Велика Лепетиха, вул. Лермонтова, Великолепетиської селищної ради Великолепетиського району Херсонської області”.

“Детальний план території відносно відведення земельної ділянки гр. Лисенко В. І., площею 0,0173 га для обслуговування магазину та здійснення підприємницької діяльності, за адресою: смт Велика Лепетиха, вул. Чкалова, 98-б, Великолепетиського району Херсонської області”.

“Детальний план території відносно відведення земельної ділянки гр. Амбарцумяну М. А., площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: смт Велика Лепетиха, вул. Українська, 32, Великолепетиської селищної ради Великолепетиського району Херсонської області”.

З проектами детальних планів територій можна озна-йомитись до 8 листопада 2018 року у приміщенні Великолепетиської селищної ради кабінет №4 вул. Соборна 2, у робочі години з 08:00 до 17:00, а також на офіційному веб-сайті: /vlepetykha-rada.org/ Громадські слухання будуть проводиться 8 листопада 2018 року о 14.00 у приміщенні Великолепетиської селищної ради кабінет №4 вул. Соборна, 2