Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 04/10/2018 - 14:57

 3 жовтня  у дитячому садку №2 «Ромашка»  пройшов осінній ярмарок. До дітлахів,батьків та колективу садочка звернулися завідуюча Ольга Макарова та гість свята - заступник селищного голови Олег Кислий. Вони привітали працівників дошкілля з Днем освітніх працівників та побажали всім присутнім щастя, здоров’я, миру. З вітаннями на святі побував і селищний голова Микола Сінькевич.

З давніх-давен проводилися народні ярмарки і всі збиралися на них, як на свято. Так і кожна група дитячого садка цього дня з великою любов'ю підготувала на ярмарок різноманітні дари осені. А їх було більш ніж достатньо: фрукти і овочі, заготовки, чудова домашня випічка, а також різні вироби, зроблені своїми руками.

В ході свята прозвучала народна музика та пісні, вихованці садочка представляли українські народні таночки, лунали милозвучні віршики. Осінній ярмарок приніс багато яскравих, незабутніх емоцій і вражень дітям, батькам, колективу садочка. Захід пройшов дуже весело і жваво, з азартом і позитивними емоціями. Під час ярмарку було вторговано близько 5-ти тисяч гривень, за ці кошти у кожну групу будуть придбані цікаві розвиваючі іграшки.