Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 17/09/2018 - 16:41

У дитячому ясла-садку №1 «Берізка» відбулися загальні збори за участю селищного голови Миколи Сінькевича, начальника відділу освіти Андрія Перога, заступника селищного голови Олега Кислого. Під час зборів завідуюча Оксана Мамаєва нагадала батькам правила відвідування дошкільного закладу, особливості організації харчування. Детально було обговорено матеріально-технічну базу садка. Зокрема, батьки заслухали інформацію про виконані влітку ремонтні роботи. За виділені кошти селищної ради було встановлено вхідні металопластикові двері, придбані міжкімнатні двері у молодшу групу, у середній групі постелено лінолеум, розпочато роботи по заміні системи опалення.  Також селищною радою планується реконструкція старого приміщення для відкриття додаткової групи. На разі, триває виготовлення проектної документації.

Батьки цікавились питанням відеонагляду на території дошкільного закладу, підняли питання забезпечення садка водою під час аварійного відключення її у селищі. Селищний голова Микола Сінькевич зазначив, що останнім часом ця проблема вирішена, під час ремонтних робіт на водопровідній мережі садок більше не закривається.

Крім того селищний голова наголосив, що селищна рада постійно підтримує всі чотири садочка у Великій Лепетисі. На всіх виділяються кошти з місцевого бюджету.  Тому обов'язком завідуючих є вчасно та коректно надавати список першочергових портеб свого закладу.