Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 13/09/2018 - 14:05

Аби дитячий садок №2 “Ромашка” мав належні умови для забезпечення дітей не лише активним розвитком, а і якісним харчуванням, за спільною згодою завідуючої Ольги Макарової, селищного голови Миколи Сінькевича, депутататів селищної ради було прийнято рішення провести  ремонт усього харчоблоку, закупити до нього повністю нове обладнання.

Після тривалого ремонту кухня нарешті запрацювала. У  якості ремонту та готовності харчоблоку до роботи упевнились гості - представники селищної ради, відділу освіти на чолі з селищним головою Миколою Сінькевичем, які завітали до садочка 11 вересня.

Відтепер у дошкільному закладі новенька кухня, до якої не лише приємно зайти, а й комфортно там працювати. Харчоблок зазнав суттєвих змін. Стіни й підлога викладені новим кахлем. Придбані сучасні  мийки, столи, полиці - все обладнання з нержавіючої сталі.

Спілкуючись із завідуючою Ольгою Андріївною та поварами дитячого садку дізнаємося, що з моменту його відкриття у харчоблоці проводились лише косметичні ремонтні роботи, тож капітальний ремонт тут був просто необхідний. Крім того,  оновлення потребувала техніка, яка також відслужила свій надто поважний вік. Також за виділені кошти селищної ради були відремонтовані коридор до харчоблоку, комора, кімната для зберігання білизни.

У садочку здавна була проблема з кухнею, зараз її вирішено. Новий харчоблок відповідає всім стандартам і нормам. Це допоможе забезпечити на належному рівні санітарно-гігієнічні умови харчування та приготування їжі для дошкільнят. Селищний голова Микола Сінькевич запевнив, що селищна рада й надалі робитиме усе можливе, аби для дітей були створені всі належні умови, щоб вони почувалися затишно та комфортно.