Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 30/08/2018 - 10:51

Ідучи вулицями селища та розглядаючи огорожі, електричні стовпи, можна помітити, що більшість з них схожі на новорічні ялинки, тільки замість красивих іграшок – товстий шар різнокольорових оголошень.

Проблема незаконної розклейки оголошень для селища стоїть дуже гостро, так як кількість реклами, розміщеної у недозволених місцях, постійно зростає. Якщо раніше реклама з’являлася деінде, то зараз вона скрізь: на всіх електричних стовпах, парканах, зупинках громадського транспорту, на стінах будівель і навіть на деревах.

Селищний голова Микола Сінькевич неодноразово піднімав це питання. До Великолепетиського відділення поліції були направлені заяви та звернення посприяти у його вирішенні. Адже несанкціонована реклама погіршує вигляд вулиць селища та призводить до їх засмічення. Працівники селищної ради постійно прибирають безліч паперу, але з часом його кількість лише зростає.

Шановні громадяни! Розклеювання оголошень у недозволених  місцях є незаконною діяльністю і тягне за собою адміністративну відповідальність. Закликаємо  дбати про рідне селище, а не погіршувати його благоустрій власними діями. Для  різноманітних оголошень є спеціально облаштовані стенди.