Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 27/08/2018 - 14:48

24 серпня у Великій Лепетисі відбулися різноманітні спортивні змагання, приурочені Дню Незалежності України.

Ранок розпочався змаганнями з шашок та шахів, районним турніром  з футболу  на Кубок  голови районної державної адміністрації  Анатолія  Віремейчика (стадіон «Колос»). У футбольному турнірі взяли участь команди с. Мала Лепетиха, ФК «Лепетиха» смт Велика Лепетиха, команда с. Рубанівка. Турнір проходив за круговою системою, за результатами трьох ігор турнірна таблиця склалася наступним чином: І місце – ФК «Лепетиха»; ІІ місце – команда с. Рубанівка; ІІІ місце – команда с. Мала Лепетиха. Всі учасники турніру були нагороджені медалями, м’ячами, грамотами та грошовими преміями, а переможці ще й Кубком від голови районної державної адміністрації Анатолія Віремейчика.

Пізніше, на території колишнього Яхтклубу, на усіх чекало спортивне свято «Разом ми єдині!». Учасники з Великої Лепетихи, Малої Лепетихи, Князе-Григорівки та Рубанівки змагалися у таких видах спорту: армреслінг, гирьовий спорт, пляжний волейбол, підтягування. Також активними учасниками змагань стали 80-річний ветеран спорту Валентин Тарасевич та 70-річний житель села Рубанівка Олександр Кудінов.
 Усі змагання виявилися цікавими і насиченими.  Переможці були нагороджені медалями та грамотами. У рамках спортивних змагань було проведено кольоровий флешмоб для дітей та молоді.
Більше фото у фотогалереї сайту.