Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 22/08/2018 - 15:40

 Щодня ми ходимо до магазинів аби придбати для своєї родини свіжий і якісний хліб. Свіжість покупцеві насправді гарантована, адже до магазинів випічка завозиться кожного ранку, а от з приводу якості варто поміркувати. Мова йде про те, у яких умовах хлібобулочні вироби транспортуються до нашого населеного пункту та у якому стані вони потрапляють на полиці магазинів.

Селищним головою Миколою Сінькевичем було ініційовано перевірку щодо дотримання виробниками хліба та хлібобулочних виробів  санітарних норм під час їх доставки до торгових закладів. Напередодні, у присутності жителів селища, зокрема Коноваленка М. М., Москаленка В. М. та інших, постачальникам вже висувалися усні зауваження та попередження з цього приводу. 20 серпня було проведено комісійне обстеження за участю селищного голови Сінькевича М. В., заступника селищного голови Кислого О. В., начальника Великолепетиського міжрайонного управління ГУДПСС в Херсонській області Любченко Н. П., представників Великолепетиського відділення поліції Шулешко В. О. та Чорного Д. С., завідувача сектору економічного розвитку і торгівлі відділу АПР Великолепетиської районної державної адміністрації  Баєвої Л.М., в присутності депутата районної ради, ФОП Узбека Р. К. та ФОП Москаленка В. М.. У ході обстеження складені довідки про недотримання постачальниками  вимог чинного законодавства.

На момент обстеження було виявлено наступні недоліки: транспортні засоби, в яких доставляють хлібні вироби знаходяться у жахливому стані та не відповідають вимогам для перевезення хлібобулочних виробів. Ящики для перевезення хліба брудні, стоять посеред пилюки, нічим не накриті. У водіїв відсутні спецодяг, медичні книжки та будь-які документи  щодо проведення  дезінфекції автотранспорту.

На разі питання доставки хлібобулочних виробів до магазинів стоїть на контролі. Перевірки триватимуть і надалі, не залежно від адреси виробника.

Звертаємося до підприємців не закривати очі на подібні порушення. А жителів селища просимо не стояти осторонь, та повідомляти про подібні факти неналежної доставки продуктів до магазинів. Крім того, просимо і працівників поліції активніше реагувати на подібні порушення, та не бути байдужими до того, що відбувається у нашому селищі.

Наведемо лад у Великій Лепетисі разом!