Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 04/06/2018 - 15:01

  4 червня у  читальному залі КП «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» відбулася зустріч з дружинами, доньками ветеранів та учасників АТО Великолепетиського, Верхньорогачицького, Горностаївського районів у рамках «Обласної цільової програми медичної та соціальної реабілітації учасників антитерористичної операції» з психологічної реабілітації та подолання стресових станів учасників бойових дій.
  Організаторами зустрічі виступили військовий капелан Андрій Калита, КНСГ «Оберіг» ХОР. Також прийняли участь психологи  громадської організації «Жіноча Сила України» Наталія Дідик, Ольга Вакулюк-Лукашук, Великолепетиський селищний голова Микола Сінькевич, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бойко, військовий комісар Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату майор Віталій Курносик, військовий капелан Анатолій Пономарьов.
  Метою зустрічі було поділитися досвідом своїм та знайомих людей, які також пройшли через подібні труднощі та змогли пережити проблеми, пов’язані з участю рідних в антитерористичній операції. В спокійній дружній атмосфері присутні поділилися своїми хвилюваннями, обмінялися думками та порадами.
  Звертаючись до присутніх селищний голова Микола Сінькевич зазначив, що зараз наше найголовніше завдання - не залишати учасників АТО наодинці. Він подякував присутнім за турботу, за старання, людяність. А також зауважив, що на сьогодні у Лепетисі діє волонтерський рух, приймає громадян військовий капелан. Тому будемо надіятися на краще, і надалі підтримуватимемо бійців АТО, їх родини.