Надіслав: Селищна рада , дата: Суб, 02/06/2018 - 11:49

Щороку в перший літній день ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і  майбутнє. 1 червня в парку Приморському (Набережна) пройшло традиційне свято дитинства, яке організували і провели працівники та вихованці Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Великолепетиської районної державної адміністрації  Ігор Бойко, начальник відділу освіти Андрій Періг, заступник селищного голови Олег Кислий. Вони побажали дітлахам веселого літа, теплих родинних стосунків, взаєморозуміння з друзями, батьками та рідними.

У ході казкового дійства діти брали участь у захопливих конкурсах та іграх, а на переможців чекали різноманітні призи. Закінчилося свято конкурсом малюнків, в яких малеча висловила велике розмаїття свого бачення світу, безліч думок та казкових мрій. Цього дня всі отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин, а свято назавжди залишиться у дитячих спогадах як промінь світла.