Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 29/05/2018 - 10:00

28 травня у Великій Лепетисі відбулося офіційне відкриття оновленого глядацького залу районного будинку культури. Захід було відкрито щирими вітальними словами, які пролунали від голови Великолепетиської районної державної адміністрації Анатолія Віремейчика, голови районної ради Тетяни Верховської, селищного голови Миколи Сінькевича. Вони подякували працівникам  будинку культури та його керівнику Руслану Атаєву за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків, за вагомий внесок у розвиток культури, активну громадську діяльність в селищі і районі та з нагоди відкриття глядацького залу нагородили їх грамотами і подяками.

Селищний голова Микола Сінькевич вручив матеріальні нагороди від депутата районної ради Павла Кононенка, а також відзначив подякою і першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка за активну позицію, толерантність та виваженість в прийнятті господарських рішень.

З нагоди свята – для жителів селища подарували феєричний концерт переможці проекту «Україна має талант» - гурт «Лісапетний батальйон». За словами глядачів, у залі був аншлаг. Панувала колоритна атмосфера, як на українських вечорницях – яскрава, весела і галасна! До уваги глядачів були представлені улюблені народні хіти, а також неперевершена сміхотерапія від Наталії Фаліон. У кожній їхній пісні – історія з життя. Історія музична, весела, жива. Тому і заслужили яскраві артистки всенародну любов.

Жива музика, веселі жарти пісні і танці зробили «свою справу». Глядачі покидали зал переповнені позитивними емоціями і піднесеним настроєм.