Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 25/05/2018 - 18:45

25 травня у школах Великої Лепетихи відбулося свято Останнього дзвоника.  Воно сумне і радісне водночас. Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо для випускників шкільний дзвоник пролунав востаннє.

У Великолепетиському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів на святковій лінійці панувала особлива, сповнена приємниних емоцій атмосфера. Квіти, дитячі посмішки, зворушені батьки, вчительське настановче слово й сльози в очах випускників.

У цей радісно-тривожний день, директор навчального закладу Тамара Василівна Кубатко підвела підсумки навчання школярів. Традиційно, за успіхи в навчанні, за перемогу в  конкурсах, олімпіадах директор школи та селищний голова Микола Сінькевич відзначили багато учнів  грамотами, подяками та цінними подарунками.

Розділити зі школярами святковий настрій, та привітати усіх із завершенням навчального року прийшли голова Великолепетиської районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик та селищний голова Микола Сінькевич.

Вони висловили вдячність за натхненну і самовіддану працю вчителям, школярам побажали продуктивно відпочити під час літніх канікул, а  випускникам – знайти свою життєву стежину.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий передзвін виряджає у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що їм не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни.