Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 06/04/2016 - 13:56

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення вулиць, озеленення та чистота — це оцінка селища в цілому. Рішенням виконкому селищної ради від 23 березня 2016 року № 25 затверджено заходи з благоустрою на території селища, забезпечення в ньому чистоти та порядку.

Передбачається проведення наступних заходів:

1. Організувати і провести місячник з благоустрою території селища, забезпечення в ньому чистоти та порядку з 01 квітня по 12 травня 2016 року.

2. Поновлення межі закріплених територій вулиць, об’єктів озеленення і благоустрою за підприємствами, установами та організаціями селища, торгівельними точками.

3. Організація та проведення акції з відновлення знищених насаджень і догляду за ними.

4. Забезпечення своєчасного збирання, вивезення та знешкодження побутових відходів, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, приведення в належний санітарний стан полігон твердих побутових відходів.

5. Організація та проведення 23 квітня 2016 року Дня довкілля.

6. Здійснення роботи щодо обрізки дерев, кущів вздовж вулиць та тротуарів з метою попередження аварійних ситуацій в селищі.

7. Проведення очистки дорожнього полотна на вулицях, вапнування дерев та бордюрів.

8. Поновлення розмітки «Зебра» на вуличних шляхах, у районах загальноосвітніх шкіл, дитячих дошкільних установ.

9. Проведення робіт з благоустрою на територіях прилеглих до меморіалів, пам’ятників та Братських могил воїнів загиблих у Великій Вітчизняній війні.

10. Проведення ремонту дорожнього полотна вулиць з щебеневим покриттям, а саме: частини вулиці Народна (Комінтерна); частково ямковий ремонт вулиць Островського, Ярослава Мудрого (Енгельса), 8-го лютого (Мікояна),  Довженка (Червоногвардійська).

11. Виділення коштів на придбання контейнерів для твердих побутових відходів, встановлення сміттєвих баків сміття на території селища.

12. Інспектування території селища з метою виявлення засмічення ділянок та інвентаризації стихійних сміттєзвалищ.

13. Проведення роз’яснювальної роботи з питання підвищення рівня побутової культури населення.

14. Разом з працівниками Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП РВ УМВС України в Херсонській області чергування біля стихійних сміттєзвалищ з метою упередження подальшого вивозу сміття

15. Організація та проведення конкурсу «Двір зразкового порядку».

Благоустрій селища — цілий комплекс робіт, спрямованих на створення  комфортного середовища для людей. З цією метою відновлено щотижневі чисті четверги по прибиранню території селища.

Звертаємося до всіх мешканців Великої Лепетихи — давайте будемо шанувати своє селище разом. Адже тільки від нас самих, від нашої культури залежить, в якому селищі житимуть наші діти і онуки, яке селище у спадок ми залишимо їм в майбутньому.